background img
banner

  Ideo podsumowuje rok 2015. Zrealizowaliśmy ambitne plany

  8 lat temu przez

  Podsumowanie roku 2015 przez Ideo Sp. z o.o.Kolejny rok za nami. 2015 jest już odległym wspomnieniem. Co ważne – dla Ideo Sp. z o.o. bardzo miłym. Przyniósł liczne sukcesy i przyjemnie mało niepowodzeń. Był to kolejny rok dynamicznego rozwoju, zdobywania serc nowych klientów i realizowania bardzo ambitnych postanowień. Nie pozostaje nam nic innego, jak wziąć się mocno do pracy, by ten rok był jeszcze lepszy. – mówi Arkadiusz Michno, prezes firmy.

  Zabiegamy o nowe rynki i zdobywamy nowych Klientów

  Zdobywanie nowych rynków to zdecydowanie niełatwe wyzwanie. Każde państwo różni się między sobą mentalnością, ludźmi, ma swoją własną specyfikę. Jednak w roku 2015 nie baliśmy się podejmować prób i dzięki temu udało nam się zdobyć i być aktywnym na 4 nowych rynkach: niemieckim, norweskim, szwedzkim oraz austriackim.

  Wszystkie podejmowane przez nas działania charakteryzują się indywidualnym podejściem do potrzeb naszych kontrahentów. Ta właśnie strategia umożliwia nam osiąganie wymiernych rezultatów do jakich bez wątpienia można zaliczyć pozyskanie wielu rozpoznawalnych firm, które dołączyły do grona naszych klientów. I to właśnie taki kierunek rozwoju planujemy obrać na najbliższą przyszłość.

  W roku 2015 udało nam się nawiązać kontakty między innymi z Grupą Energa, Providentem, Santander Consumer Bankiem.

  Doceniamy zaufanie jakim darzą nas Klienci

  Nasza firma nie skupia się jednak tylko i wyłącznie na poszukiwaniu nowych wyzwań i klientów. Tak samo dużą wagę przykładamy to pielęgnowania relacji z dotychczasowymi Klientami. Chcemy być częścią ich sukcesu i tworzyć go wspólnie z nimi. Grono naszych stałych Klientów, którzy od lat obdarzają nas zaufaniem tworzą m.in.: Stock Polska, Polska Agencja Prasowa, Śnieżka, Wolters Kluwer, BPH TFI czy PGNiG.

  Nie zapominamy o stałym rozwoju

  Nawet podczas tworzenia tak wielu projektów i nieustannej, intensywnej pracy nie zapominamy o rozwijaniu naszych kompetencji. Rok 2015 upłynął nam na poprawie optymalizacji pracy i doskonaleniu jej metod. Nasi pracownicy wciąż poszerzają swoją wiedzę i zdobywają nowe umiejętności, śledząc tym samym wszelkie nowości pojawiające się na rynku. To właśnie dzięki temu dajemy naszym klientom możliwość skorzystania z najwyższej jakości usług.

  Wszystko to sprawia, że nieustannie poszerzamy nasze grono specjalistów. Tylko w ubiegłym roku do naszego zespołu dołączyło 20 osób, które teraz z pełnym zaangażowaniem współtworzą projekty prowadzone przez firmę.

  Naszą odpowiedzą na szybki rozwój rynku e-marketingu był intensywny rozwój submarki o nazwie Ideo Force. Jej team został powiększony w roku 2015 o 10 niezwykle kreatywnych osób. Dzięki temu mogliśmy poszerzyć zakres oferowanych przez nas usług specjalistycznych m.in. o te z obszaru programmatic buying & automation marketing. Marketing internetowy w Ideo Force to gwarancja najwyższej jakości usług.

  Wiedzę i doświadczenie podajemy dalej

  Dla naszej firmy zawsze bardzo istotnym elementem działalności było dzielenie się zdobytymi umiejętnościami. Bardzo chętnie bierzemy udział w wielu branżowych konferencjach i spotkaniach specjalistycznych. Wszelkie informacje o nowych trenach i pojawiających się rozwiązaniach staramy się na bieżąco przekazywać naszym Klientom.

  Nie zapominamy także o młodzieży, to w końcu właśnie ona będzie w przyszłości kreować nasz świat. W myśl tej zasady w roku 2015 nawiązaliśmy kolejne owocne współprace z uczelniami i szkołami średnimi.

  Jesteśmy wdzięczni za wyrazy uznania

  Jest nam niezmiernie miło, kiedy nasi Klienci wyrażają zadowolenie z wykonanych i wdrożonych przez nas projektów. Cieszą nas zarówno oficjalne referencje, jak i słowa uznania przekazywane z ust do ust.

  Ogromnym wyróżnieniem są dla nas także różne formy uznania jakie otrzymujemy od przedstawicieli branży. Zaliczyć można do nich np. statuetkę konkursu Webstarfestival, jaką przyznano nam za wykonanie nowego sklepu internetowego marki BRW.

  Elementem, który od zawsze był dla nas bardzo ważny jest zapewnienie równego dostępu do projektowanych przez nas serwisów dla wszystkich, również osób niepełnosprawnych. Z tego też powodu bardzo ważnym dla nas wydarzeniem było otrzymanie tytułu Strona Internetowa bez Barier 2015 przez jedną z wdrożonych przez nas stron – www.krrit.gov.pl.

  Kategoria artykułu:
  Gospodarka

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *