background img
banner

  Ania i Ivan – gwiazdy Hotelu Paradise zaczynają nowy etap w życiu

  3 lata temu przez
  Ania i Ivan – gwiazdy Hotelu Paradise

  Gwiazdy popularnego programu rozrywkowego Hotelu Paradise Anna Matyasek i Ivan Yevtushenko to para, która co prawda nie wygrała programu, ale jak sami o sobie mówią wygrali siebie nawzajem. A czy to nie najważniejsze?

  Na czym polega program Hotel Paradise?

  Hotel Paradise to program, który prowadzi znana z Top Model Klaudia El Dursi. Jego uczestnicy zostają wysłani na indonezyjską wyspę Bali. A tam muszą zawalczyć o to aby przed zakończeniem każdego tygodnia zdobyć partnera. Tylko w ten sposób mają szansę na pozostanie w programie i na tych rajskich wakacjach. Nagrodą za wygranie programu jest 100 tys. Złotych, emocje są więc ogromne. Co decyduje o wygranej? Wszystko zależy od uczestników, spryt, lub prawdziwe uczucie.

  Historia jak z bajki

  Mimo, że opis programu może brzmieć brutalnie, dla Ani i Ivana zakończył się on happy endem. „To była miłość od pierwszego wejrzenia” – możemy od nich usłyszeć, choć obydwoje twierdzą, że nigdy w nią nie wierzyli. Wystarczyła chwila, aby obydwoje przekonali się, że muszą o siebie zawalczyć.

  Po zakończeniu programu porzucili swoje poprzednie życia. Zwłaszcza Ania, która wcześniej pracowała w banku i mieszkała we Wrocławiu. Jak wyznaje nawet się nie zastanawiała zostawiła wszystko za sobą, przeprowadziła się do Gdańska i zamieszkała ze swoim ukochanym.       

  Ciekawostką jest jednak fakt, że para aż przez 8 miesięcy ukrywała swój związek przed światem. W spokoju i z dala od oczu mediów pielęgnowali swój związek i okrywali siebie nawzajem. Być może to właśnie było kluczem do sukcesu w ich relacji.

  https://www.instagram.com/p/CLKZ6izDTrI/

  Nowy etap w życiu

  Mimo to jak w każdym związku, i u nich nie brakuje trudnych chwil. Takie między innymi przeżywali w listopadzie 2020 roku, kiedy na ich kanale YouTube pojawił się bardzo namiętny film z nimi w roli głównej. Najważniejsze jednak, że kryzys został zażegnany.

  Historia jak z bajki, w którą ciężko uwierzyć? A jednak, para nadal ma się dobrze, a nie dawno przekazała swoim obserwatorom na Instagramie szczęśliwe nowiny. Para pochwaliła się, że w ich rodzinie zawita nowy członek, piesek!

  Mimo spekulacji i plotek wygląda na to, że para jest szczęśliwa i ciągle rozwija swoją relację.

  Kategoria artykułu:
  Życie

  Comments to Ania i Ivan – gwiazdy Hotelu Paradise zaczynają nowy etap w życiu

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *