background img
banner

  Portal GdzieObejrze.pl łączy dwa światy

  10 lat temu przez

  W dobie globalnego Internetu i rozrastającego się w zastraszającym tempie e-handlu, niektórzy eksperci wróżą tradycyjnej formie sprzedaży stacjonarnej niezbyt różową przyszłość. Podnoszą się głosy, że podobnie, jak to miało miejsce w przypadku małych sklepików walczących o przetrwanie z wielkimi sieciówkami w stylu hipermarketów, tak handel tradycyjny stoczy bój z e-sklepami o klienta i będzie to niestety walka z wiatrakami, z góry skazana na porażkę. Czy rzeczywiście?

  Według wszelkich przesłanek pojawiających się na niebie i ziemi, taki scenariusz w ogóle nie wchodzi w grę, a prognozy przedstawiane przez „ekspertów” można włożyć między bajki. Mimo zdecydowanego wzrostu zainteresowania ze strony Internautów sprzedażą internetową, nic nie zastąpi rzeczywistego i namacalnego obcowania z produktem w sklepach stacjonarnych, które nadal cieszą się ogromną popularnością i wciąż utrzymują solidną pozycję na rynku. Pokażcie mi kobietę, która całkowicie przestawi się na robienie zakupów w sieci i całkowicie odstawi narkotyk, jakim jest chodzenie po sklepach! Jedyne, co negatywnie wpływa na tradycyjną formę sprzedaży, to światowy kryzys gospodarczy, który dodatkowo obniża i tak już niską koniunkturę.

  gdzieobejrzePróbę pogodzenia tych dwóch zwaśnionych światów handlu podjął portal GdzieObejrze.pl, którego misją jest skupienie ofert zarówno sklepów internetowych, jak i tradycyjnych w jednym miejscu cyberprzestrzeni, dla obopólnej korzyści wszystkich zainteresowanych. Największą jednak korzyść odniosą klienci, dla których kupowanie przez Internet stanie się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

  Dotychczas największym problemem dla dokonujących zakupów w sieci był brak możliwości fizycznego obejrzenia produktu i nabrania przekonania, że to jest właśnie towar, który spełnia wszystkie ich potrzeby i oczekiwania. Do tej pory taki luksus oferowały jedynie sklepy tradycyjne, w których dotykanie, przymierzanie i obcowanie z towarem jest na porządku dziennym. Portal GdzieObejrze.pl oferuje wyłącznie usługi sklepów stacjonarnych i internetowych, które posiadają zaktualizowane bazy danych o dostępnych produktach w magazynach, dzięki czemu każdy potencjalny klient natychmiast dowie się, w których sklepach może obejrzeć wybrany przez siebie produkt.

  Serwis GdzieObejrze.pl proponuje wszystkim internautom funkcjonalne narzędzie, dzięki któremu w prosty sposób możliwe jest dotarcie do poszukiwanego produktu oraz poznanie dokładnej lokalizacji sklepu stacjonarnego, w którym klient przed zakupem może dokładnie obejrzeć interesujący go towar. Dzięki temu innowacyjnemu pomysłowi możliwe jest zaoszczędzenie znacznej ilości czasu, który w normalnych realiach zostałby zmarnowany na wielogodzinne wertowanie stron WWW lub bieganie po sklepach stacjonarnych w poszukiwaniu konkretnego produktu.

  Na platformie GdzieObejrze.pl zastosowano nowoczesne rozwiązanie, które pozwala użytkownikom umówić się drogą elektroniczną z przedstawicielem danego sklepu na prezentację wybranego produktu. Jest to obecnie dość innowacyjne rozwiązanie w Internecie, które pozwala na bezpośredni kontakt między klientem a sprzedawcą.

  Kategoria artykułu:
  Handel

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.