background img
banner

  Oferta operatora Netia

  13 lat temu przez

  Netia jest operatorem sieci telekomunikacyjnej, który świadczy stacjonarne usługi na terytorium całego kraju. Klientom indywidualnym zapewnia usługi telefoniczne i internetowe, natomiast przedsiębiorcom, poza standardowymi usługami, oferuje hosting i łącza dzierżawione. Szczegółowa oferta operatora jest jednak bardziej złożona.
  Jeśli klient indywidualny zdecyduje się wybrać Internet Netia to operator oferuje mu stałą cenę usług niezależnie od prędkości dostępnej na danym łączu, co w efekcie daje nawet ponad 20 Mb/s za niecałe 60zł. Dodatkowo przez pierwszy miesiąc opłata za usługi internetowe wynosi 1 zł. W ramach promocji klient otrzymuje także router WiFi Netia Spot bez dodatkowych opłat. Co ciekawe umowa z Netią ma charakter bezterminowy, co oznacza, że klient nie zobowiązuje się do korzystania z usług operatora przez z góry określony czas, a dodatkowo może zrezygnować z usług w każdym czasie bez większych formalności. Przed zdecydowaniem się na skorzystanie z usług Netii istnieje możliwość bezpłatnego sprawdzenia prędkości domowego łącza przez konsultanta. Netia oferuje także internet mobilny z miesięcznym pakietem danych na 2 lub 4 GB, z tym, że niewykorzystany limit przechodzi na kolejny miesiąc. Otrzymanie modemu USB oraz aktywacja nie wiążą się z dodatkowymi opłatami.

  W ramach oferty Netii znajdują się także telefony stacjonarne, w których klienci mają do wyboru trzy taryfy w różnych cenach. Operator zapewnia możliwość prowadzenia nielimitowanych rozmów w kraju i zagranicą, z zachowaniem poprzedniego numeru (w przypadku przejścia od innego operatora) oraz brak opłat instalacyjnych. Najrozsądniejsza wydaje się być taryfa Lepszy Telefon 60, w której abonament od drugiego miesiąca użytkowania wynosi 35,90 zł. Oczywiście korzystne dla klientów indywidualnych są także pakiety, w ramach których można korzystać z usług operatora obejmujących Internet i telefon, albo Internet, telefon i telewizję jednocześnie. Telewizja Netii umożliwia oglądanie wielu kanałów w cyfrowej jakości na ekranie telewizora, komputera, a nawet tabletu i telefonu komórkowego, tj. Nokia 5330 Mobile. W ofercie dla domu Netia przygotowała też szereg innych promocji i usług, tj. wirtualny dysk, MOOD, wypożyczalnia programów VoD, czy dostęp do serwisów internetowych za pośrednictwem telewizora.

  Wszelkie szczegółowe informacje o ofercie Netii i aktualne promocje można uzyskać podczas rozmowy z konsultantem albo na stronie internetowej operatora.

  Kategoria artykułu:
  Informatyka

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *