background img
banner

  Monitorowanie znamion telefonem komórkowym

  9 lat temu przez

  Telefony komórkowe niepostrzeżenie stały się nieodłącznym elementem naszego codziennego życia. Za ich pośrednictwem kontaktujemy się z bliskimi, odbywamy liczne rozmowy biznesowe, wysyłamy SMS-y, e-maile, korzystamy z internetu. Dziś bez telefonu czujemy się jak bez ręki. Dlatego warto wykorzystać potencjał tego urządzenia do monitorowania zmianach już wykrytych, oraz diagnozowania nowych zmian skórnych.

  Aplikacja typu Skin Check należy do jednego z najważniejszych osiągnięć współczesnej techniki w medycynie. Użytkownik już teraz może wykorzystać swój telefon komórkowy do badań profilaktycznych. W nowoczesnej diagnostyce badanie jest bezinwazyjne. Polega na przyłożeniu telefonu komórkowego do podejrzanego znamienia, a następnie poddane dokładnej analizie, wskazuje na zalecenia związane z dalszym postępowaniem.

  Systematyczne śledzenie zmian zachodzących w znamieniu pozwala na wczesne wykrycie zagrożenia, oraz podjęcie odpowiednich działań profilaktycznych. Dzięki wykorzystaniu aplikacji Skin Check i otrzymaniu precyzyjnych wyników badań powierzchni skóry gromadzona jest dokumentacja medyczna, która podczas wizyty u lekarza może okazać się przydatna.

  Skoro telefon komórkowy okazuje się narzędziem, które ma już teraz wiele zastosowań, to dlaczego nie wykorzystać je w medycynie? Tylko szybka diagnoza ratuje życie.

  Kategoria artykułu:
  Zdrowie i uroda

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *