background img
banner

  Twój stan zdrowia online, dzięki innowacyjnej aplikacji

  9 lat temu przez

  „Stan dobrego samopoczucia fizycznego, psychicznego i społecznego, a nie tylko brak choroby czy niepełnosprawności”, tak w skrócie zostało zdefiniowane zdrowie w konstytucji Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Aby utrzymać dobrą kondycję własnego organizmu, trzeba zadbać o odpowiednią profilaktykę zdrowotną, czyli podjąć działania mające na celu zapobieganie chorobom, poprzez ich wczesne wykrycie i leczenie. Pomoże w tym innowacyjna aplikacja, która zweryfikuje badania diagnostyczne i skontroluje stan Twojego zdrowia.

  Wcześnie postawiona diagnoza w większości przypadków pozwala na skuteczne wyleczenie choroby i odzyskanie pełni zdrowia. Odpowiednia profilaktyka umożliwia wykrycie aż 70% chorób przewlekłych u człowieka i pozwala na nawet 100% wyleczenie dolegliwości.

  Innowacyjna aplikacja profilaktyczna

  shutterstock_116623513Narzędzie VirtualMedLab umożliwia podejmowanie w sposób łatwiejszy i skuteczniejszy szerokich działań z zakresu profilaktyki prozdrowotnej. Aplikacja sprawdzi stan Twojego zdrowia, opierając się na dostarczonych informacjach medycznych oraz na rozbudowanej bazie chorób. Po przeanalizowaniu wszystkich danych otrzymasz kompleksowy i relatywnie jednoznaczny wynik stanu Twojego zdrowia.

  Aplikacja VirtualMedLab działa w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Narzędzie automatycznie dokonuje przeliczenia i standaryzacji parametrów laboratoryjnych podawanych najczęściej w jednostkach SI na wyniki zgodnie z obowiązującą wartością. Pozwala to na szybką i samodzielną interpretację uzyskanych w ten sposób informacji, możliwość określenia prawdopodobieństwa wystąpienia choroby oraz dokonania oceny kondycji fizycznej własnego organizmu.

  Informacja na wagę zdrowia

  Narzędzie profilaktyczne VirtualMedLab, po przeanalizowaniu wszystkich danych, udostępni pełen komunikat o kondycji Twojego organizmu oraz poda dodatkowe informacje wraz zaleceniami takimi, jak:

  • wskazana diagnoza medyczna,
  • konieczne dodatkowe testy, wizyty u lekarza specjalisty,
  • rozpoznawanie symptomów,
  • klasyfikacja stanu zdrowia,
  • kontrola dawek leków,
  • kontrola ewentualnych interakcji leków,
  • kontrola możliwych przeciwskazań,
  • planowanie terapii,
  • planowanie diety.

  Codzienne obowiązki, notoryczny brak czasu, niewłaściwy tryb życia sprawiają, że bardzo trudno jest w prawidłowy sposób zadbać o swoje zdrowie. Dlatego też innowacyjna aplikacja VirtualMedLab pozwoli w profesjonalny sposób podjąć odpowiednie działania profilaktyczne. Z narzędzia może skorzystać każdy, bez względu na wiek czy styl życia, a także jest ono przystosowane do potrzeb placówek medycznych, a także różnego rodzaju firm i dużych przedsiębiorstw, które mogą w ten sposób kontrolować stan zdrowia i ewentualną zmianę trybu życia swoich pracowników.

  Artykuł powstał we współpracy z: www.virtualmedlab.com

  Kategoria artykułu:
  Zdrowie i uroda · Życie

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *