background img
banner

  Niestandardowe telefony i ich użytkownicy

  10 lat temu przez

  Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że telefon komórkowy świadczy o osobowości kupującego. To jaki model zostanie wybrany zależy od preferencji, wieku, kultury, jak również cech charakteru konsumenta.

  porównywarka telefonówObecnie na rynku dostępnych jest kilka modeli telefonów komórkowych, które swoim wyglądem nie przypominają klasycznego urządzenia. Taki telefon będzie cieszyć osoby kochające gadżety, ale nie tylko. Posiadacze niestandardowych modeli w dużej mierze są postrzegane jako niekonwencjonalne, innowatorskie oraz twórcze. Typ innowatora dość często spotykany jest u osób do 25 roku życia i właśnie w tej grupie znajdują się nabywcy niestandardowych telefonów komórkowych.

  Do ciekawych modeli zalicza się koreański produkt Hyundai MP280. Jest to telefon adresowany przede wszystkim dla kobiet, gdyż gadżet wyposażony jest w naklejkę zapachową. Wraz z otwarciem klapki uwalniany jest ulubiony zapach perfumy. Naklejki są wymienne, dlatego telefon nie jest jednorazową zabawką. Do tego model dostępny jest też w w wersji różowej. Paniom, które preferują ten kolor na pewno przepadnie on do gustu. Do typowo kobiecych telefonów zaliczany jest również model Sharp SH-04B. Producentem urządzenia jest O NTT DoCoMo – firma dobrze znana na azjatyckim rynku.

  Telefon jest dostępny w czterech apetycznych wersjach imitujących tabliczkę czekolady. Do zestawu można dokupić słuchawki przeznaczone do odtwarzania muzyki przypominające ciasteczka. Ponadto telefon posiada wbudowany aparat – 8 MP oraz unikatowe czekoladowe menu. Warto wspomnieć również o koncepcje produktu, który ma być zasilany coca-colą. Telefon komórkowy czerpiący energię ze słodkiego napoju niestety jeszcze nie miał premiery na rynku.

  Pokaż mi swój telefon, a powiem Ci kim jesteś. Od pewnego czasu telefon komórkowy jest nieodłączanym przyjacielem człowieka zapewniając mu łączność ze światem. Nie powinien zatem dziwić fakt, że model będzie odzwierciedlać charakter właściciela. Nowsze technologie wybierają osoby aktywne, towarzyskie, lubiące być w centrum uwagi. Klasyczne telefonu komórkowe są wybierane przez osoby konserwatywne, z tradycyjnymi poglądami na świat oraz nie lubiące zmian.

  Źródło: PorownanieOfert.pl

  Kategoria artykułu:
  Czas wolny

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *