background img
banner

  Asset management

  13 lat temu przez

  Jeżeli mówi się o zarządzaniu to można wyróżnić taką usługę jak zarządzanie aktywami. W ramach zarządzania aktywami inwestorowi jest oferowany dobór indywidualnej strategii inwestycyjnej.

  Oprócz doboru indywidualnej strategii inwestycyjnej w ramach usługi „zarządzanie aktywami (asset management)” można utworzyć fundusze dedykowane dla indywidualnych inwestorów lub grupy inwestorów. Zarządzanie w odniesieniu do funduszy dedykowanych zapewnia: zachowanie przez inwestora pełnej kontroli nad polityką inwestycyjną i kapitałem funduszu inwestycyjnego, optymalizację zobowiązań podatkowych oraz pełną poufność w zakresie danych o funduszach i jego inwestorach.

  Umowę o świadczenie usługi „zarządzanie aktywami” może podpisać osoba prawna (za pośrednictwem upoważnionych reprezentantów) oraz fizyczne (w tym również małżeństwa). W ramach usługi klient otrzymuje okresowy raport inwestycyjny zawierający skład portfela na koniec okresu.

  Zarządzanie aktywami jest skierowane do inwestorów którzy w sposób szczególny cenią sobie indywidualne podejście, dedykowane produkty i kompleksowe zarządzanie powierzonym majątkiem. Zarządzanie to proces, który obejmuje wg klasycznego podejścia 4 podstawowe funkcje: planowanie, organizowanie, kierowanie i kontrolowanie.

  Więcej na: http://www.bphtfi.pl/klienci-indywidualni/zarzadzanie-aktywami/

  Kategoria artykułu:
  Finanse

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *