background img
banner

  Zdjęcia ślubne w zakątkach Rzeszowa

  12 lat temu przez
  fotografia slubna rzeszow

  Młode pary coraz częściej jako tło do plenerów ślubnych wybierają zakątki poza miastem. Zdarza się, iż wyjeżdżają w inne miejsca Polski, a część z nich nawet się na zdjęcia ślubne zagranicą. Stąd nie dziwią już spotkania z młodymi Polakami podczas sesji fotograficznych na weneckim moście czy w okolicach wieży Eiffla.

  fotografia slubna rzeszowZ miejsc poza granicami kraju do najpopularniejszych należą Włochy, Irlandia, Wielka Brytania, Francja, Grecja, Hiszpania czy urokliwa Chorwacja.
  Zapewne wiąże się to z faktem, iż wielu młodych zna te okolice, odwiedzili je już wcześniej, pracowali tam, mają miłe wspomnienia, które chcą potem utrwalić i zachować na długie lata na fotografiach. Ale nie oznacza to, że ci dysponujący nieco mniejszym zasobem gotówki nie mogą pozwolić sobie na niezapomniane sesje. Tak naprawdę w każdym mieście można znaleźć takie zakątki, które idealnie wpasują się w ślubny klimat. Miasto niekoniecznie musi być wiekową metropolią, usianą zabytkami, jak np. w przypadku stolicy Podkarpacia. Gdy w grę chodzi fotografia ślubna Rzeszów również stwarza wiele możliwości i duże pole do popisu dla fotografa. Młodzi z tych rejonów często wybierają na miejsce pleneru stare fabryki, żwirownie, jeziora, zamki, parki, zabytkowe skanseny, stacje kolejowe – czyli miejsca, w kutych wydawać by się mogło, iż sesji ślubnej nie da się lub nie powinno się robić. Wśród miast i miasteczek polecanych  na plener ślubny w tych okolicach do najpopularniejszych należą Sandomierz i zakątki Tarnobrzega. Właśnie w tamtych miejscach zlokalizowane są stare, tajemnicze i mroczne fabryki. Są też tacy, którzy wybierają malownicze, piękne górskie krajobrazy – to romantycy, którzy na plener ślubny wyjeżdżają w Bieszczady czy Tatry, zdjęcia ślubne w Rzeszowie czy jego najbliższej okolicy to dla niech za mało. Przy fotografowaniu takich miejsc zaleca się by nie robić zdjęć na wytyczonych szlakach czy atrakcjach turystycznych tylko dać ponieść się chwili i zaszaleć. Popularnym miejscem jest też Kraków, i znane wszystkim Sukiennice, ale coraz częściej sesja odbywa się na okolicznych polach golfowych, popularne jest też miejsce, w którym pracował sam papież Jan Paweł II czyli kamieniołom Zakrzówek. Należy zapamiętać, że jakość i efekt zdjęć zależy przede wszystkim od umiejętności fotografa oraz od otwartości i gotowości do pozowania młodej pary.

  Kategoria artykułu:
  Biznes

  Comments to Zdjęcia ślubne w zakątkach Rzeszowa

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *