background img
banner

  Zawsze trafione prezenty na święta dla chłopców

  9 lat temu przez

  Święta zbliżają się wielkimi krokami a wielu rodziców wciąż nie wie, co kupić sowim pociechom pod choinkę. W dobie tak bogatych ofert sklepów z zabawkami i akcesoriami dla dzieci zapomina się o tych tradycyjnych, ponadczasowych zabawkach dostarczających bardzo dużo frajdy nie tylko dzieciom, lecz także dorosłym.

  Zabawki zdalnie sterowanezabawki zdalne

  Każde dziecko, a także wielu dorosłych, ucieszy fakt znalezienia pod choinką zdalnie sterowanego autka, helikopterów lub łódki. Sterowanie takich pojazdów jest banalnie proste, dlatego zabawa tego typu zabawkami nie należy do krótkich. Staranne wykonanie modeli odzwierciedla ich rzeczywiste kolory i przeznaczenie. Niektóre modele posiadają wbudowane elektroniczne żyroskopy, światełka LED, kamerki video oraz z możliwością sterowania ruchem (dostępne m.in. tutaj: http://revell.com.pl/modele-zdalnie-sterowane/). Zabawki te są bardzo praktyczne – dzięki wbudowanym zasilaczom, wyczerpane baterie można z łatwością naładować za pośrednictwem kabla USB lub specjalnej ładowarki a informacje nagrane za pośrednictwem wbudowanej kamerki zapisać na karcie pamięci.

  Tego typu zabawki zawsze będą świetnym prezentem pod choinkę i nie tylko. Tego typu zabawki świetnie rozwijają zdolności psychomotoryczne, ćwiczą zręczność i refleks oraz uczą działania techniki w rzeczywistości. Taki prezent z pewnością ucieszy przyszłego właściciela.

  Modele – jak najbardziej!

  Kolejnym trafionym prezentem jest ciekawy model do sklejania. Niezależnie od tego, z jakiego tworzywa będzie wykonany, jest to fantastyczna możliwość obcowania dziecka z historią. Oprócz tego rozwijają się zdolności manualne, dziecko uczy się cierpliwości i poznaje ciekawe informacje dotyczące konstrukcji i nie tylko. To także wielka okazja na spędzenie czasu wspólnie z rodzicami. Podarowanie takiego modelu może zapoczątkować świetnie rozwijającą, ambitną i ciekawą pasję. Zapoczątkowanie tak pasjonującego hobby już w najmłodszych latach może wzbudzić ciekawość i ambicje technologiczne i mieć wpływ na przyszłość dziecka. Wielu znanych konstruktorów przyznało, iż ich pasja miała bardzo banalny początek – zaczynała się właśnie od sklejania najprostszych modeli.

  Kategoria artykułu:
  Czas wolny · Motoryzacja

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *