background img
banner

  Zalety pasów klinowych Harvest Belts

  13 lat temu przez

  Pasy klinowe Harvest Belts to zamienne części montowane w kombajnach rolniczych, produkowane przez Sanockie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil SA.
  Jest to przedsiębiorstwo z 30 letnim doświadczeniem, produkujące sprawdzoną technologią, specjalnie opracowaną konstrukcją  i zestawieniu odpowiednio dobranymi surowcami części zamienne do maszyn rolniczych.

  Zaletą pasów klinowych Harvest Belts jest przede wszystkich cicha, spokojna i płynna praca, odporność na ścieranie, duża elastyczność i wytrzymałość zmęczeniowa. Należy zaznaczyć że pasy klinowe są montowane w maszynach które pracują w trudnych warunkach i ich części są narażone na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne dlatego bardzo ważną zaletą pasów klinowych Harvest Belts jest ich duża wytrzymałość. Korzyści jakie płyną z nabycia części do kombajnów firmy STOMIL to między innymi:

  • gwarancja otrzymania właściwego pasa  – producent odpowiada za dobór odpowiedniego pasa do danego numeru katalogowego
  • gwarancja długiej bezawaryjnej pracy – wysoka jakość i wytrzymałość pasów na poziomie pasów oryginalnych, umożliwia długą bezawaryjną pracę przekładni.
  • oszczędność czasu i pieniędzy – dzięki zastosowaniu pasa o wysokiej jakości, właściwie dobranego do przekładni.

  Należy pamiętać, że pasy klinowe  Harvest Belts są przeznaczone dla rolników którzy posiadają nowe kombajny produkcji zachodniej.

  Kategoria artykułu:
  Przemysł

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *