background img
banner

  Ubezpieczenie Pomoc na Raka wspiera osoby z nowotworem

  10 lat temu przez

  Nie tak dawno AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. poszerzyło swoją ofertę wprowadzając pierwsze w naszym kraju tak kompleksowe ubezpieczenie na wypadek rozpoznania nowotworu. Produkt zaproponowany przez AXA nosi nazwę Pomoc na Raka i ma za zadanie wspierać chorych na nowotwór w trudnych chwilach, na różnych etapach przebiegu choroby.

  1Pomoc na Raka to ubezpieczenie o szerokim zakresie. Ubezpieczony zostaje otoczony kompleksową opieką na każdym etapie choroby, od świadczeń finansowych po organizację życia codziennego chorego. Takie profesjonalne wsparcie ma dać siłę choremu do przezwyciężenia choroby i powrotu do zdrowia.

  Ubezpieczenie jest tak skonstruowane, by było wszechstronne i przyjazne dla chorego. Oprócz świadczeń pieniężnych ubezpieczenie daje choremu możliwość skorzystania ze świadczeń medycznych i usług assistance, które mogą być niezwykle przydatne w czasie diagnostyki choroby oraz jej leczenia. Chory otrzymuje świadczenia pieniężne od momentu przyznania przez AXA prawa do świadczenia z tytułu rozpoznania nowotworu oraz pobiera miesięczną rentę nawet do 12 miesięcy, która niejednokrotnie jest w stanie zrekompensować pacjentowi utratę części jego dochodów.

  Osoba chora na raka otrzymuje w ramach ubezpieczenia dostęp do specjalistycznych konsultacji oraz badań. Ma możliwość wykonywania badań laboratoryjnych i diagnostycznych (m.in. rezonans, USG, biopsja i badania endoskopowe, tomografia, badanie PET, badania radiologiczne), które mogą pozwolić na postawienie jeszcze dokładniejszej diagnozy i bardziej precyzyjny monitoring różnych stadiów choroby. Ubezpieczenie Pomoc na Raka obejmuje szeroki zakres konsultacji między innymi: z anastezjologiem, neurochirurgiem, hematologiem, endokrynologiem, onkologiem, gastrologiem czy chirurgiem naczyniowym oraz wieloma innymi specjalistami z różnych dziedzin medycyny.

  Ubezpieczenie Pomoc na Raka to także obszerny pakiet świadczeń ułatwiający organizację życia codziennego osoby chorej na nowotwór. Ubezpieczyciel gwarantuje wsparcie w zorganizowaniu i pokryciu kosztów pomocy domowej lub pielęgniarskiej dla chorego oraz jego rehabilitacji za pomocą profesjonalnego sprzętu.

  Ubezpieczyciel, w ramach Drugiej Opinii Medycznej, zapewnia osobie zdiagnozowanej dodatkowe konsultacje u międzynarodowych ekspertów celem potwierdzenia lub zanegowania pierwszej postawionej diagnozy oraz zaproponowania dalszej ścieżki leczenia. Dla osób, które zdecydują się na ubezpieczenie Pomoc na Raka w opcji VIP przewidziano dodatkowo konsultacje z dietetykiem oraz możliwość korzystania z karnetu sportowego.

  Posiadaczem ubezpieczenia Pomoc na Raka można się stać, podpisując wniosek na spotkaniu z przedstawicielem ubezpieczeniowym lub online na stronie internetowej www.pomocnaraka.pl. Serwis ten to szybki i komfortowy sposób na zakup produktu oferowanego przez AXA Życie. Wszystko po to, aby skutecznie zabezpieczyć siebie oraz swoich najbliższych przed uciążliwymi skutkami finansowymi wywołanymi chorobą nowotworową.

  Źródło:

  Click to access pakiet_pomoc_na_raka_wyciag_z_ow.pdf

  http://www.gu.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=50280:axa-wsparcie-na-wypadek-raka-&catid=106:ubezpieczenia-yciowe&Itemid=113
  https://pomocnaraka.pl/

  Przypisane tagi:
  · ·
  Kategoria artykułu:
  Zdrowie i uroda

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *