background img
banner

  Przeprowadzki na terenie Warszawy

  13 lat temu przez

  Myślisz o przeprowadzce? Masz już upatrzone mieszkanie? Jeszcze tylko finalizacja inwestycji i będziesz mogła się przeprowadzić do upragnionego miejsca. Nieważne jaki jest stan Twoich mebli i ich ciężar, nie interesuje nas, czy meble są stare, a może nowe – firma przewozowa Lutek-trans.pl umożliwi Ci przewiezienie mebli na terenie Warszawy, jak również w jej okolicach.

  Lutek-trans.pl jako jedna z wiodących firm przewozowych skupia swoją działalność na terenie Warszawy w województwie mazowieckim, jednak jeśli mieszkasz w innym regionie Polski – napisz/zadzwoń, z każdym dniem się rozwijamy, a widok naszej firmy jest poszerzany na terenie całej Polski, więc może w Twoim mieście także się już znajdujemy…

  Obsługa przeprowadzek to nasza specjalność, dodatkowo nasze usługi są poszerzone o przewóz towarów na terenie Polski, jak również przewóz osób. Dzięki wybraniu naszej specjalizacji, przeprowadzki w Warszawie odbędą się bez ponoszenia jakichkolwiek ujm na zdrowiu zamawiającego (często tak bywa podczas realizacji przeprowadzki ze względów na trudne próby natury psychicznej, jak i fizycznej). Noszenie mebli, pakowanie Twoich rzeczy przed przeprowadzką – za dodatkową opłatą istnieje możliwość wykonania tego procesu przez nas – jako partnera na czas realizacji zadania.

  Dzięki specjalizacji w tym sektorze rynku już od 10 lat, potrafiliśmy wyspecjalizować się odpowiednio w doborze pracowników, którzy umożliwią Tobie sprawne przeprowadzki – odpowiednio przewiozą zabezpieczony towar, na co dajemy gwarancję nienaruszenia założeń konstrukcyjnych ( w tym również dowóz towaru w takim stanie, jakim odbieramy go od klienta). Gwarancja obejmuje również limit czasowy (zgodny z uzgodnionym przy podpisywaniu umowy o współpracy) w jakim przewieziemy meble, czy jakikolwiek inny towar. Nasza oferta skierowana jest tak do osób prywatnych, jak i firm.

  Kategoria artykułu:
  Biznes

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *