background img
banner

  RPO lubelskie – dofinansowania unijne i dotacje dla MŚP i początkujących przedsiębiorców

  6 lat temu przez
  rpo lubelskie

  Regionalne Programy Operacyjne dla województwa lubelskiego przygotowane na bazie dotacji unijnych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Europejskiego Funduszu Społecznego przewidują wsparcie zarówno dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dla osób stawiających dopiero pierwsze kroki w rozwoju swojej przedsiębiorczości.

  Do tej pory w lubelskim przekazano na rozwój przedsiębiorczości ok. 5 740 038 115 zł. Pieniądze te pozwoliły zwiększyć liczbę miejsc pracy, unowocześnić istniejące już przedsiębiorstwa i wprowadzić innowacyjne produkty oraz usługi na rynek. Projekt nadal trwa. Wszyscy zainteresowani mają jeszcze czas, aby dołączyć do grona osób, które wykorzystały możliwości związane z dotacjami unijnymi.

  Gdzie składać wnioski o dotacje unijne z rpo lubelskie?

  Korzystanie z funduszy europejskich dla firm oraz z europejskich funduszy społecznych wiąże się z dość skomplikowaną procedurą wnioskowania, która dla osób bez odpowiedniej wiedzy może generować spore problemy. A to z kolei może przyczynić się do odrzucenia wniosku o dotacje unijne. Z tego powodu warto skorzystać w trakcie wnioskowania o dofinansowanie z unii z pomocy firmy Signum, która specjalizuje się również w pozyskiwaniu dotacji unijnych z rpo województwa lubelskiego.

  rpo lubelskie

  Niedopracowany lub błędnie złożony i odrzucony w efekcie wniosek może skutkować całkowitym zaprzepaszczeniem szansy na pozyskanie dofinansowania. Wszystko dlatego, że programy operacyjne mają swoje harmonogramy, do których należy się dostosować, czyli trzeba złożyć wniosek w określonym terminie. Przy jakichkolwiek komplikacjach można nie zdążyć z ponownym złożeniem wszystkich potrzebnych czy poprawionych dokumentów.

  Kategoria artykułu:
  Finanse

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *