background img
banner

  Pomoc w dochodzeniu odszkodowania w UK

  11 lat temu przez

  Wypadek to nieszczęśliwe zdarzenie, które może przydarzyć się każdemu, nie zależnie w jakim miejscu, czy to w pracy czy na drodze. Gdy ulegniemy wypadkowi w kraju jesteśmy w o tyle korzystnej sytuacji, że znamy język i nie mamy problemu z załatwieniem podstawowych spraw urzędowych. Jednak znaczna część polaków wyjeżdża z kraju za granicę i niestety tam też niekiedy ulega różnym wypadkom, ale większość poszkodowanych ze względu na barierę językową czy też nieznajomość prawa nawet nie próbuje uzyskać odszkodowania za wypadek.

  Ze względu na największą tam migrację polaków, najczęściej wypadki zdarzają się na Wyspach Brytyjskich. W większości przypadkach oprócz wypadków w pracy często maja także miejsce wypadki na drodze. Powodem częstych wypadków drogowych jest lewostronny ruch i  nieznajomość tamtejszych przepisów ruchu drogowego, które różnią się od tych w Polsce.  Inny system jazdy, często jest powodem popełniania wielu błędów przez polskich kierowców w UK, których efektem są wypadki drogowe.

  Jeżeli nie wiemy jak i od czego zacząć dochodzenie swoich praw, należy udać się o pomoc w tej sprawie. Jak już wcześniej zostało wspomniane na Wyspach mieszka i pracuje bardzo dużo polaków, dlatego tez na tamtejszym rynku powstało i działa wiele firm które służą pomocą w dochodzeniu odszkodowania za wypadek. Bez problemu uzyskasz pomoc starając się o odszkodowanie w Bradford, Birmingham, Sheffield i Liverpool i wielu innych miastach.

  Kategoria artykułu:
  Finanse

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *