background img
banner

  Gra w budowanie

  13 lat temu przez

  Wśród gier rpg online dominują zdecydowanie te o tematyce przygodowej. Gier powiązanych z budową miast czy rozwojem ekonomicznym jest dziś zdecydowanie mniej w porównaniu z tymi wypełnionymi akcją.

  Zapewne wiele osób pamięta jeszcze ciekawą grę Tycoon. Jest to zwyczajnie gra w budowanie. Fabuła jest prosta, wystarczy wybrać mapę i zająć się rozwojem miasta oraz ekonomii. Jednak w momencie zagłębienia się w grę, okazuje się, że nie jest łatwo sprostać wymaganiom, a i konkurencja, czyli reszta graczy, wcale tego nie ułatwiają.

  Ten rodzaj gry jest w rzeczywistości bardzo ciekawy i zajmujący, ale niestety wybór nie jest zbyt duży. Moda zapanowała na przygodę i akcję, a zabawa w rozwój własnej firmy i prowadzenie interesów wydaje się dziś mniej pasjonująca. Jednak twórcy nie zapomnieli o zwolennikach gier o podłożu ekonomicznym. Zainteresowani mogą zapoznać się ze Skyrama.pl wyprodukowaną przez firmę BigPiont.

  Zaraz na początku Skyrama sprowadza się wyłącznie do określenia „gra lotnisko”, a celem gracza jest dbanie o rozwój właśnie tego interesu, którego jakość będzie rzutowała na późniejsze działania. Do dyspozycji są samoloty pasażerskie i towarowe. Powoli, stopniowo nasze lotnisko się rozwija, z maleńkiego w coraz większe, świadcząc coraz więcej usług. Skyrama to też nic innego jak gra w budowanie własnego interesu lotniczego.

  Gra została wyposażona w liczne pomoce, które mają ułatwić graczowi rozwijanie jego interesu. W tym celu można korzystać z pomocy doradców lub tzw. samouczka. Obie funkcje pełnią zadanie wskazówek mających wspierać początkującego biznesmana. Skyrama to ciekawa i interesująca gra przeglądarkowa, z którą warto się zapoznać.

  Kategoria artykułu:
  Czas wolny

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *