background img
banner

  Aranżacja wnętrza z kominkiem

  11 lat temu przez

  Najczęściej to wygląd naszego mieszkania czy domu odzwierciedla nasz charakter i upodobania. Często aranżując wnętrze sięgamy po różnego rodzaju katalogi, czasopisma z poradami, jednak bardzo często jest tak, że to co na zdjęciu w katalogu nie przekłada się na rzeczywistość.

  Większość ludzi projektujących wnętrze na własną rękę za pomocą katalogu, nie trzyma się konsekwentnie wizji na początku założonej. Często bywa, że zamiast rolet na oknach pojawiają się zasłony, w miejsce nowoczesnego kominka montowany jest rustykalny bądź odwrotnie wcale nie pasujący do wnętrza. Na szczęście kwestie kominka można dość szybko rozwiązać już na etapie samej budowy domu, tworząc plan dobry architekt doradzi jaki typ kominka pasuje do całości. W gorszej sytuacji są osoby, które montują kominek w już istniejącym wnętrzu. Jeżeli zależy im na efektywnie dobranej obudowie kominkowej do całości, dobrze jest zasięgnąć porady specjalisty.

  Dużo prościej mają osoby, które nie mieszają stylów i trzymają się jednego zamierzonego planu, określając np. że wnętrze ma być nowoczesne i dobierają również tylko w tym stylu przedmioty i meble. Dodatkowym ułatwieniem przy wyborze takie elementu dekoracyjnego jak kominek jest fakt, że wielu producentów określa typ kominka i wnętrze do jakiego pasuje.

  Kategoria artykułu:
  Dom i ogród

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *