background img
banner

  Złóż sobie swój własny hotel

  12 lat temu przez
  Pawilony handlowe

  Zawsze marzyłeś o otwarciu hotelu? Jednak realia są takie, że w twojej okolicy nie ma wolnego obiektu, który mógłbyś przystosować do tego typu działalności, a budowa nowego budynku to dla Ciebie zdecydowanie zbyt duża inwestycja. Nie stanowi to już żadnego problemu! A jego rozwiązanie jest niemal tak proste jak… jak zabawa z klockami. No, może odrobinę większymi niż te z dzieciństwa.

   

  Pawilony handloweMowa tutaj o elementach takich jak gotowe kontenery modułowe, czy pawilony. Dzięki zastosowaniu w procesie ich produkcji nowoczesnych materiałów są to budynki trwałe, bezpieczne i coraz bardziej estetyczne. W tej technologii wywarza się dziś między innymi pawilony handlowe lub pawilony gastronomiczne. Ich konstrukcja pozwala na dowolną konfigurację tych elementów. Ustawiając kilka kontenerów mieszkalnych połączonych z pawilonem gastronomicznym można stworzyć zarówno mały pensjonat, jak również całkiem spory hotel.

  Budynki tego typu cieszą się powodzeniem w wielu krajach Europy. Ich niewątpliwe zalety to:

  swobodna konfiguracja,

  stosunkowo niski koszt inwestycji,

  czas jej realizacji,

  o wiele większe pole manewru w przypadku niepowodzenia w danym biznesie, lub kiedy po prostu znudzi się nam bycie przykładowym hotelarzem i zapragniemy zmienić profil działalności.

  Gdybyśmy zainwestowali pieniądze w budowę standardowego hotelu, a po kilku latach okaże się, że miejsce, w którym to zrobiliśmy stało się szalenie nieatrakcyjne, to mielibyśmy całkiem spory, nieruchomy problem. W przypadku budynku kontenerowego problem ten jest już zdecydowanie mniejszy. Możemy po prostu znaleźć nową lokalizację i zabrać swój hotel ze sobą.

  Kategoria artykułu:
  Biznes

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *