background img
banner

  Warsztaty „Wpływ zmian w obszarze AML na funkcjonowanie krajowego rynku ubezpieczeń”

  10 lat temu przez

  V Financial Conferences serdecznie zaprasza Specjalistów z Zakładów Ubezpieczeń do udziału w praktycznych warsztatach „Wpływ zmian w obszarze AML na funkcjonowanie krajowego rynku ubezpieczeń”, które odbędą się w dniu 8 kwietnia 2014r. w Warszawie.

  okladkaPrzedmiotem warsztatów będą prezentacje na temat obowiązków Zakładów Ubezpieczeń, metod ich realizacji oraz skutecznego przygotowania się do kontroli wykonywanych przez instytucje zewnętrzne.

  Omówione zostaną kwestie problematyczne, z którymi specjaliści stykają się w codziennej pracy, m.in. współpraca GIIF z Instytucjami Obowiązanymi, współpraca Compliance z departamentem roszczeń i reklamacji, zarys możliwości we współpracy obszarów przeciwdziałania praniu pieniędzy a przeciwdziałaniu przestępczości ubezpieczeniowej, a także wnioski i wyzwania z realizacji wybranych obowiązków AML.

  Na zakończenie warsztatów przewidziany jest panel dyskusyjny, podczas którego prelegenci wspólnie z uczestnikami będą mogli przedyskutować problematyczne kwestie pojawiające się w Zakładach Ubezpieczeń.

  Szczegółowa agenda wydarzenia dostępna pod adresem:
  http://vfconferences.pl/data/Aktualnosci/Pliki/153_broszura.pdf

  Formularz zgłoszeniowy:
  http://vfconferences.pl/data/Aktualnosci/Pliki/153_formularz.pdf

  Zapraszamy do kontaktu:
  Wioleta Domurad
  Dyrektor ds konferencji
  kom. 791 404 321
  e-mail: biuro@vfconferences.pl

  Kategoria artykułu:
  Finanse

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *