background img
banner

  Trendy w biżuterii ślubnej

  6 lat temu przez
  obraczki.pl

  Moda na obrączki i biżuterię ślubną ciągle się zmienia, jednak mimo to narzeczeni powinni sugerować się przede wszystkim własnym gustem i upodobaniami. Jeżeli nie potrafią zdecydować się na coś konkretnego, to klasyczne wzory są zawsze ponadczasowe i stanowią doskonałe rozwiązanie. Do obrączek pani młoda powinna dobrać sobie pozostałą biżuterię, czyli kolczyki, naszyjnik i bransoletkę. Ładnie bowiem prezentuje się biżuteria ślubna, jeżeli jest odpowiednio skompletowana. Wracając do trendów biżuterii ślubnej, to właśnie proste, minimalistyczne wzory są cały czas doceniane i modne. Niektóre pary decydują się na bardziej wyraziste obrączki, posiadające więcej zdobień i szlachetnych kamieni, wszystko zależy od upodobań.

  Klasyka zawsze na czasie

  Proste, minimalistyczne kształty obrączek wyróżniają się dużą praktycznością. Można je zestawić z delikatnymi kolczykami oraz naszyjnikiem. Jeżeli obrączka ozdobiona jest np. diamentem, to warto ten akcent wprowadzić również do reszty biżuterii. Obrączki zazwyczaj wykonywane są z żółtego lub białego złota, jest to podstawa ślubnych wyrobów jubilerskich. Prezentują się pięknie i nowocześnie.

  obraczki.pl

  Obecnie dominującym trendem jest powrót do kolorowego złota. W tym roku pojawiają się propozycje obrączek wykonanych z dodatkiem różnych barw złota. Oczywiście dalej bardzo popularne jest białe, różowe i czerwone złoto. Nowością jest złoto zielone, które również jest efektowne. Uzyskuje się go dzięki mieszance złota ze srebrem w odpowiedniej proporcji. Takie obrączki wybierane są przez osoby odważne, lubiące mocne akcenty w biżuterii. Pięknie prezentują się modele łączące w sobie trzy kolory złota np. żółte, czerwone i białe, połączone ze sobą w różnych konfiguracjach.

  Minimalizm przełamany diamentami i delikatnymi grawerami

  Wiele osób poszukuje obrączek z delikatnymi zdobieniami, takie grawerowane motywy są bardzo popularne i inspirujące. Minimalistyczne wzory mogą być ozdobione kamieniem szlachetnym lub delikatnym wzorem. Idealna kompozycja to zestawienie złotej, prostej formy obrączki z ekskluzywnymi brylantami. Jest to bardzo modny trend w biżuterii ślubnej. Brylanty są bardzo cenione, symbolizują trwałość i nierozerwalność, co idealnie pasuje do instytucji małżeństwa. Pięknie wyglądają obrączki zdobione grawerowanymi wzorami. Dzięki temu biżuteria ta jest unikalna, nabiera spersonalizowanego charakteru. Zazwyczaj dotyczą one imion przyszłych małżonków, daty ślubu lub pojawia się na nich motto życiowe młodej pary. Często wybierane są również wzory np. serce lub linia życia, które symbolizują wielkie uczucie, jakim jest miłość. Narzeczeni składają również zamówienia na indywidualne projekty zawierające wymarzone motywy. Proste krążki zdobione są pięknymi wzorami wykonanymi za pomocą nowoczesnej technologii CNC. W ten sposób powstaje niepowtarzalna biżuteria ślubna. Zazwyczaj pan młody wybiera prostą obrączkę bez dodatkowych elementów ozdobnych, pani młoda natomiast może wybierać we wzorach i kamieniach szlachetnych.

  Kategoria artykułu:
  Życie

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *