background img
banner

  Szukasz dobrego miejsca do życia? W Gdańsku znajdziesz świetne apartamenty na sprzedaż!

  6 lat temu przez
  Mieszkania deweloperskie

  Od co najmniej kilku lat wzrasta renoma Gdańska, jako dobrego miejsca do życia. Wpływ na to ma wiele czynników. Chodzi tu zarówno o położenie, rozwój gospodarczy, jak i o możliwości kupna własnego mieszkania. Te ostatnie w istocie są imponujące, co udowadnia m. in. oferta firmy Polnord – jednego z największych polskich deweloperów.

  Miasto pełne historii

  Na wszelkich listach miast, które przez Polaków uznawane są za najlepsze miejsca do życia, Gdańsk nieodmiennie plasuje się na bardzo wysokich miejscach. Konkuruje w tym względzie przede wszystkim z Wrocławiem, Poznaniem, Krakowem i Warszawą. Bardzo dużą zaletą Gdańska jest jego położenie. Jako miasto portowe leżące na Wybrzeżu Bałtyckim, Gdańsk przede wszystkim jest jednym z najatrakcyjniejszych w kraju ośrodków turystycznych. Wpływ na to ma nie tylko bliskość morza i rozbudowana baza turystyczna, ale i mnogość niezwykle ciekawych zabytków dających dowód wielokulturowości i wielowiekowej tradycji miasta. Osoby lubiące przechadzać się starymi uliczkami ciągnącymi się od nabrzeża w głąb miasta pośród pięknych, zabytkowych kamienic i prawdziwych architektonicznych dzieł sztuki, znajdą w Gdańsku dokładnie to, czego szukają – miejsce niezwykłe o niepowtarzalnym, portowym klimacie legendarnej wielkiej Hanzy.

  Apartamenty na sprzedaż

  Apartamenty na sprzedaż

  Mieszkanie w Gdańsku to przyjemność

  Oczywiście nawet najpiękniejsze zabytki sztuki architektonicznej i nawet najwspanialszy klimat nadmorskiego miasta nie zapewniłby Gdańskowi tak wielkiej popularności, gdyby nie nowoczesne inwestycje deweloperskie gwarantujące wszystkim chętnym dostęp do domów i apartamentów na sprzedaż nad morzem o wysokim standardzie i w stosunkowo niskiej cenie. Przykładem są tu inwestycje firmy Polnord, takiej jak Studio Morena, Fotoplastykon czy Chabrowe Wzgórze.

  Studio Morena to zespół trzech połączonych ze sobą budynków o różnej wysokości (12 i 15 pięter), z których każdy oferuje mieszkania na sprzedaż o wysokim standardzie i z przepięknym widokiem na okolicę (z wyższych pięter rozciąga się widok na Zatokę Gdańską). Na inwestycję o wdzięcznej nazwie Fotoplastykon składa się kolei łącznie osiem budynków o różnej zabudowie (3 i 4 piętra), otaczających niezwykle przestronne dziedzińce, na których znajduje się aż 6 placów zabaw i 3 siłownie. Równie ciekawie prezentuje się oferta kameralnego osiedla Chabrowe Wzgórze, w którego skład wchodzi niecałych 300 mieszkań deweloperskich. W tym przypadku uwagę zwraca bezpośrednia bliskość centrum miasta (12 min. jazdy samochodem) i obwodnicy (4 min. jazdy). Na uwagę zasługuje również w pełni już rozwinięta infrastruktura drogowa oraz liczne punkty handlowo-usługowe.

  Kategoria artykułu:
  Budownictwo i nieruchomości

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *