background img
banner

  Spotkanie ekspertów środowiska ubezpieczeniowego

  11 lat temu przez

  W dniu 13 VI 2013r w Centrum Konferencyjnym Golden Floor Plaza w Warszawie odbędą się warsztaty „Ochrona danych osobowych w sektorze ubezpieczeń – wybrane przykłady postępowań”, których organizatorem jest V Financial Conferences.

  OkładkaBędą to praktyczne warsztaty skierowane tylko do ekspertów środowiska ubezpieczeniowego, podczas których omówione zostaną palące dla zakładów ubezpieczeniowych zagadnienia związane z ochroną danych osobowych.

  O ocenie działalności procesu przetwarzania danych osobowych zakładów ubezpieczeń w świetle wyników postępowań prowadzonych przez GIODO – na wybranych przykładach opowie Monika Krasińska z GIODO, a Rafał Surowiec z Domański Zakrzewski Palinka poruszy kwestie przetwarzania danych osobowych w chmurze obliczeniowej.

  Ochrona danych osobowych w sektorze ubezpieczeń a tajemnica ubezpieczeniowa to prelekcja, którą szczegółowo omówi Mariusz Krzysztofek, który na co dzień zarządza ochroną danych osobowych w jednej z wiodących instytucji międzynarodowych w Brukseli.

  Kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy opowie o Przetwarzaniu danych osobowych dla celów marketingowych w działalności ubezpieczeniowej.

  To tylko niektóre z zagadnień, które zostaną poruszone podczas szkolenia. Uczestnicy mają możliwość nadsyłania zagadnień, które są dla nich istotne, a które zostaną również poruszone podczas warsztatu.

  Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach, które będą doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i dyskusji na temat ochrony danych osobowych.

  Warsztaty kierujemy do wszystkich Zakładów Ubezpieczeń, a w szczególności do Specjalistów z departamentów:

  • Compliance
  • Prawnych
  • Audytu
  • Obsługi Klienta
  • IT
  • Marketingu
  • Windykacji
  • Kredytowych

  logo.jpg

  Zapraszamy do kontaktu:

  Departament Sprzedaży:
  Paweł Sagała
  kom. 784-553-555
  e-mail: biuro@vfconferences.pl
  www.vfconferences.pl

  Kategoria artykułu:
  Finanse

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *