background img
banner

  Poznaj moc ekspanderów i zadbaj o mięśnie po treningu

  5 lat temu przez
  power band 2

  Ćwiczenia w domu mogą być bardziej efektywne nawet bez skomplikowanego sprzętu. Wystarczy kilka łatwych w użyciu akcesoriów takich jak gumy i taśmy, które po treningu możesz schować dosłownie wszędzie. Oto przykłady.

  Power Band 2 BodyNetics do podciągania na drążku

  power band 2

  Jeśli masz zamontowany drążek do podciągania, ta guma będzie doskonałym uzupełnieniem jego podstawowego zastosowania. Power Band 2 BodyNetics do podciągania na drążku, jest jedną z najbardziej odpornych gum dostępnych na rynku. Jest doskonała zarówno do treningu motorycznego, jak i siłowego.

  Ekspandery Power Tube zestaw BodyNetics – polubisz ćwiczenia z gumą

  Jeśli potrzebujesz czegoś więcej, niż jedna taśma do ćwiczeń przy drążku, lub poręczy, zwróć uwagę na ekspandery Power Tube zestaw BodyNetics.
  Ten praktyczny zestaw w wygodnym pokrowcu, zawiera pięć praktycznych gum o różnym oporze rozciągania, dzięki czemu możesz stopniowo intensyfikować trening. Możesz ich używać osobno, a kiedy będziesz potrzebować maksymalnego oporu – zepniesz je razem.
  Gumy są w różnych kolorach, dzięki czemu łatwo ci będzie w danym momencie sięgnąć po tę, której akurat potrzebujesz.

  Roller BodyNetics 45 cm. – rozluźnij mięśnie po treningu

  Roller do automasażu BodyNetics jest idealnym urządzeniem do rozluźnienia mięśni przed i po treningu. Automasaż daje świetne efekty zwłaszcza po intensywnym treningu, poprawiając ukrwienie mięśni, a tym samym pomagając im się zregenerować. Ten prosty gadżet treningowy w znacznym stopniu wspiera zapobieganie zakwasom.

  Kategoria artykułu:
  Sport

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *