background img
banner

  Palec do ekranów dotykowych

  4 lata temu przez
  rysik do tabletu, długopis do tabletu

  Długopis i rysik do tabletu

  Przypomnijcie sobie Wasz pierwszy telefon. Niezależnie, czy był to wielkogabarytowy sprzęt, czy może już mniejsza „cegiełka” – ich era już minęła, a Wy dobrze o tym wiecie. Teraz czas na kolejne wspomnienie – Wasz pierwszy smartphone z dotykowym ekranem. Totalna rewolucja. Powróćcie pamięcią do chwil, kiedy przez przypadek wysłało się SMS’a, zadzwoniło do kogoś lub zamknęło działająca aplikację. Mimo tego, iż byliśmy wtedy młodzi, nauka obsługi ekranów dotykowych wymagała czasu.

  Fala chęci bycia na bieżąco z nowymi wynalazkami dosięgła również seniorów. Przełomowym momentem było wprowadzenie tabletów na rynek konsumencki. Dziadkowie za namową wnucząt zakupili nowe gadżety, których obsługi starali się później nauczyć. Niestety brak pełnej sprawności w dłoniach uniemożliwiał im klikanie w poszczególne małe elementy na ekranie. W tym momencie z pomocą wyszły firmy oferujące nowo-stworzony długopis do tabletu. Wiemy z opowiadań, że był to dla seniorów wynalazek na miarę złota. Rysik do tabletu wyswobodził wielu Panów oraz Pań z opresji. Długopis lub rysik do tabletu był odpowiednikiem precyzyjnego palca – cieniutki, zawsze odczuwalny przez ekran oraz wygodny i łatwy w użytkowaniu. Do tej pory jest wykorzystywany i ceniony przez wielu naszych czytelników. Ułatwia im swobodne poruszanie się po stronie internetowej i przeglądanie artykułów. Rysiki do tabletów znajdziecie na internetowych sklepach, które również pomogą Wam znaleźć ten najbardziej odpowiedni długopis do tabletu. Możecie wybierać spośród szerokiego zakresu asortymentu na stronach lub wręcz personalizować swój długopis do tabletu; począwszy od kolorów, poprzez wielkość urządzenia, kończąc na wyborze dodatkowych inteligentnych opcji.

  Długopis do tabletu i do zeszytu

  Wielofunkcyjne urządzenia – kochamy je wszyscy. Zajmują mniej miejsca, jednocześnie łącząc w sobie kilka różnych przyrządów. Im więcej funkcjonalności umiejscowionych jest w jednym przedmiocie tym otrzymujemy większa swobodę. Kolejnym uwielbianym aspektem jest możliwość personalizacji. Stworzenie produktu ściśle pod własne wymagania, wyglądającego dokładnie jak z naszych snów – idealny przedmiot. Powiecie, że idealne nie istnieje? Otóż nie.

  Te dwie niezmiernie istotne właściwości posiada długopis do tabletu Touch Pen. Jest jednocześnie zwykłym, poczciwym długopisem pozwalającym zapisywać notatki na kartkach papieru oraz bardziej modernistycznym długopisem służącym do komunikacji z ekranem dotykowym. Posiada on dwa końce – każdy z innym przeznaczeniem. Po jednej stronie znajdziemy klasyczna główkę, umożliwiająca pisanie na papierze, z drugiej zaś strony otrzymujemy praktyczną gumową końcówkę, wyprofilowaną tak idealnie, by umożliwiała łatwą i precyzyjną pracę na ekranach urządzeń mobilnych.

  Długopis do tabletu możesz wykorzystać jako gadżet dla Klientów, kontrahentów bądź specjalny prezent dla kogoś wyjątkowego. Spersonalizowany i wielofunkcyjny długopis to idealny upominek. Wiele sklepów internetowych oferuje wybór koloru pigmentu długopisu, daje możliwość zaprojektowania wyglądu tego przedmiotu poprzez wstawianie np. logo firmy oraz oferuje wybór kształtu rysika do tabletu.

  Możliwości masz wiele, kolorów całą paletę – odważ się zaszaleć, wymarz swój spersonalizowany długopis do tabletu i odczuj komfort ekranów dotykowych.

  Kategoria artykułu:
  Czas wolny · Informatyka

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *