background img
banner

  NOWE ATOMÓWKI – już wiemy jak wyglądają

  3 lata temu przez
  NOWE ATOMÓWKI – już wiemy jak wyglądają

  Już mamy oficjalne zdjęcia z serialu „Powerpuff”, czyli serialowej wersji kultowej już kreskówki „Atomówki”.

  O czym będzie opowiadał serial „Atomowki”?

  Aktorki, które wcielą się w postaci Bójki, Bajki i Brawórki to kolejno Chloe Bennet, Dove Cameron oraz Yana Perrault. W serialu mamy poznać historię dorosłych już dziewczyn, których dzieciństwo było traumatyczne i ciężkie, które zamiast bawić się z rówieśnikami musiały łapać groźnych złoczyńców. Pytanie brzmi, czy kiedy świat będzie ich potrzebował powrócą do dawnych zwyczajów?

  Wyciekło nagranie z planu

  Na początku fani oburzyli się na film, który został nagrany z ukrycia i opublikowany w sieci już jakiś czas temu, ponieważ stroje bohaterek i sceneria wyglądała po prostu kiczowato i brzydko. Nowe oficjalne zdjęcia napawają jednak optymizmem.

  Sama fabuła wydaje się być także stworzona na ciekawych podstawach. Nie będziemy już świadkami działań zorganizowanej Bójki, uroczej Bajki, i twardej jak stal Brawórki. Atomówki w nowej odsłonie będą bohaterkami skomplikowanymi i bardziej „ludzkimi” niż do tego przywykliśmy, będziemy mogli się z nimi utożsamić, oraz bardziej emocjonalnie przeżywać ich przygody.

  Nagranie wyrwane z kontekstu

  Oficjalnie stacja CW uznała, że nagranie jest wyrwane z kontekstu, i trzeba przyznać, że na nowych zdjęciach, które zostały wypuszczone bezpośrednio przez stację, wszystko prezentuje się o wiele lepiej. Być może nagranie, które przyszło nam oglądać to realizacja sceny, w której dorosłe bohaterki próbują na nowo wkroczyć w świat łapania przestępców, co wychodzi im nieudolnie, a być może był to po prostu sen lub wyobraźnia, którejś z nich.

  Wszystkiego dowiemy się już w przyszłym roku. Premiera serialu jest zaplanowana na 2022.

  Kategoria artykułu:
  Czas wolny · Sztuka i kultura

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *