background img
banner

  Narty we Włoszech

  11 lat temu przez

  Zbliżające się ferie zimowe zmuszają miłośników wyjazdów narciarskich do wyboru odpowiedniego miejsca do rozrywki. Bardzo częstym krajem wybieranym przez narciarzy są Włochy – miejsce dla amatorów sportów zimowych oraz miłośników włoskiej kuchni.

  Wszystkich pasjonatów białego szaleństwa czeka we Włoszech wiele atrakcji. Spora ilość fantastycznie przygotowanych tras narciarskich i snowboardowych o zróżnicowanym stopniu trudności. Dzięki temu włoskie Alpy stają się rajem nie tylko dla doświadczonych narciarzy, ale również dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportami zimowymi.
  Znakomita pogoda i łagodny klimat sprawiają, że decydując się na wyjazd na narty do Włoch doświadczyć można niezapomniane wspomnienia. Najnowocześniejsze wyciągi, świetnie utrzymane i naśnieżane trasy wciąż kuszą atrakcyjnością oraz pięknem widoków.

  Jednym z wielu ciekawych miejsc jakie warto odwiedzić decydując się na wyjazd na narty do Włoch jest Livigno. Jest położona w Lombardii – regionie doskonałym zarówno na letni jak i zimowy wypoczynek. Ponad 100 szczytów powyżej 3 000 m n.p.m., wraz z 70 ośrodkami narciarskimi, sprawia, że Lombardia cieszy się niesamowitą popularnością wśród narciarzy z różnych zakątków świata.

  Kolejną lokalizacją wartą uwagi będzie również Val di Sole potocznie zwana Doliną Słońca. Fantastyczna pogoda jaka tutaj dopisuje w połączeniu z ciekawymi trasami narciarskimi przyciągają w sezonie masę miłośników sportów zimowych. Perfekcyjnie przygotowane trasy świetnie nadaje się także na spędzenie czasu w rodzinnym gronie, bowiem występuje tu spora część łagodnych zbocz nadających się dla początkujących narciarzy.

  Kategoria artykułu:
  Sport

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *