background img
banner

  Najlepsze aplikacje Androida ostatnich miesięcy

  7 lat temu przez
  aplikacje mobilne android

  Jeśli twój smartfon lub tablet korzysta z systemu operacyjnego Android, wybrałeś tak, jak większość użytkowników urządzeń mobilnych. W ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiło się sporo interesujących aplikacji mobilnych Android, które nie powinny umknąć uwadze userów. Poniżej prezentacja zaledwie pięciu z nich.

  Aplikacje mobilne Android warte Twojej uwagi

  Youper

  Czy samotność jest wybranym przez ciebie stylem życia? Czy może to paniczny lęk przed interakcją z innymi powoduje, że wszystkie wieczory spędzasz przed ekranem komputera? Bez względu na to, jaki jest powód, aplikacja Youper przeobrazi nawet najbardziej nieśmiałą i skrytą osobę w bywalca wszystkim imprez w okolicy. Jej głównym zadaniem jest pokazanie sposobów na radzenie sobie ze stresem oraz wzmocnienie pewności siebie.

  Sleep Orbit

  Jak często zdarza ci się miewać bóle głowy albo wracasz zdenerwowany z pracy? A czy wiesz, że antidotum na pierwszą dolegliwość jest mruczenie kota? Z kolei padający deszcz za oknem może pomóc ukoić zszargane nerwy. Tylko co zrobić, jeśli masz uczulenie na futrzaki, a za oknem jak na złość świeci słońce? Wystarczy sięgnąć po aplikację Sleep Orbit. Znalazły się w niej nie tylko kojące dźwięki, ale również te, które wspomagają produktywność. Domyślasz się, jakie to mogą być?

  Cosmetic Scan

  Aplikacja dedykowana wszystkim tym, dla których to nie opakowanie, a skład kosmetyku jest najważniejszy. Przypomnij sobie tylko, ile razy zdarzyło ci się kupić produkt, który po jednorazowym użyciu wylądował na dnie kosza, gdyż zamiast zapewnianych przez producenta efektów nastąpiły inne, fatalne skutki. Od teraz koniec z dobieraniem pielęgnacji metodą prób i błędów. Wystarczy zeskanować skład widoczny na opakowaniu i gotowe. Doskonały sposób na rozwianie wątpliwości odnośnie tajemniczych i dziwnie brzmiących komponentów, które niejednokrotnie są silnymi alergenami.

  Dashlane

  Hasło do firmowego komputera, maila, PIN do telefonu, poczta prywatna, dane logowania do ulubionych sklepów, PIN do karty…można tak jeszcze długo wymieniać. Loginów, liczb i haseł do zapamiętania jest w naszym codziennym życiu coraz więcej. Od teraz można je mieć wszystkie w jednym miejscu, właśnie w aplikacji Dashlane.

  Qute

  A gdyby tak mieć do swojej dyspozycji stylistę albo nawet kilku, którzy pomogą rozwiewać wątpliwości modowe. Lub doradzą już w sklepie, którą sukienkę wybrać. Okazuje się, że jest to możliwe dzięki aplikacji Qute. Wystarczy tylko dodać zdjęcia alternatyw, ewentualnie jakiś komentarz od siebie i gotowe. Doradcy podpowiedzą, który wybór będzie korzystniejszy.

  To zaledwie niektóre z ciekawszych propozycji jakie mają do zaoferowania aplikacje mobilne Android. Nic więc dziwnego, że tak ogromna rzesza ludzi wybiera urządzenia właśnie z tym systemem. Wykorzystują to firmy z różnych branż i projektując własne aplikacje, w pierwszej kolejności wybierają te na Androidzie.

  Kategoria artykułu:
  Informatyka

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *