background img
banner

  Najkorzystniejsze fundusze inwestycyjne tylko w BPH TFI. Podstawowe informacje

  9 lat temu przez

  Fundusz inwestycyjny to atrakcyjny sposób pomnażania kapitału szczególnie dla tych osób, które są faktycznie zainteresowane inwestowaniem własnych pieniędzy, a nie trzymaniem ich wyłącznie na lokatach bankowych.

  Fundusz inwestycyjny jest to forma wspólnego inwestowania, która polega na zbiorowym lokowaniu środków pieniężnych wpłaconych przez uczestników funduszu. Mówiąc w skrócie, fundusz inwestycyjny przyjmuje pieniądze od inwestorów po to, aby nimi zarządzać.

  Jeśli fundusz inwestycyjny to tylko w BPH TFI

  Decydując się na lokowanie kapitału w fundusze inwestycyjne warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniej instytucji finansowej, oferującej pełną gamę tego rodzaju produktów. Jedną z najstarszych i najbardziej renomowanych na rynku kapitałowym instytucji jest BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA, które działa w naszym kraju od 1998 roku.

  BPH TFI SA wyznacza kierunki rozwoju całej branży, oferując swoim klientom 13 optymalnych funduszy inwestycyjnych, w tym jeden fundusz inwestycyjny otwarty z 13 wydzielonymi subfunduszami, których łączna wysokość aktywów wynosi ponad 3 mld zł i 1,3% udziału rynkowego. BPH TFI posiada również w swojej ofercie Fundusze Inwestycyjne Zamknięte (FIZ), w które można inwestować w określonych okresach, kiedy przyjmowane są zapisy w ramach prowadzonej subskrypcji certyfikatów inwestycyjnych.

  Co warto wiedzieć?

  Zanim zapadnie decyzja o inwestowaniu w fundusze, warto także zastanowić się nad swoimi preferencjami oraz oczekiwaniami co do inwestycji i wybrać odpowiedni dla siebie fundusz inwestycyjny http://bphtfi.svbtle.com/.

  Inwestycjami w funduszu zajmuje się wykwalifikowany zespół analityków, który na bieżąco monitoruje wydarzenia mające miejsce na rynku, aby efektywnie i optymalnie zarządzać powierzonymi Towarzystwu pieniędzmi. Profesjonalizm i skuteczność ekspertów rynku finansowego BPH TFI został wielokrotnie wyróżniony i nagrodzony przez niezależnych ekspertów i dziennikarzy.

  Za swoje usługi fundusz pobiera jedynie opłatę za zarządzanie, co stanowi zazwyczaj 4% rocznie od całości zgromadzonego przez fundusz kapitału (w przypadku funduszy akcji) lub 1% rocznie od całości zgromadzonego kapitału (w przypadku funduszy pieniężnych).

  BPH TFI SA oferuje nie tylko optymalne fundusze inwestycyjne, ale również doskonałe programy emerytalne i oszczędnościowe http://bphtfi.tumblr.com/ czy też kompleksowe zarządzanie aktywami.

  Kategoria artykułu:
  Finanse

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *