background img
banner

  Leopard vs Vista

  16 lat temu przez
  Leopard vs Vista

  Już wkrótce może okazać się, nadchodzi zmierzch panowania Microsoft’u wśród producentów oprogramowania.Leopard vs Vista Właśnie wchodzi najnowsza aktualizacja systemu operacyjnego na komputery Apple Mac. Nosi ona nazwę Leopard (poprzednia Tiger) i jak do tej pory zbiera niemalże same pozytywne opinie. Powody mogą być dwa. Pierwszy to taki, że faktycznie system Leopard jest znacznie bardziej udoskonalony w stosunku do poprzedniej wersji, a drugi to taki, że Vista okazała się marna.

  Analitycy twierdzą, że w najbliższym czasie nowy system na Mac’a może nakłonić wiele osób do zmiany swojego komp. W stanach jest to realne w europie raczej nie, ze względu na niepodzielną dominację Microfostu. Jednakże jest to niezbyt optymistyczna wiadomość dla twórców Visty. Miała ona stać się prawdziwą rewolucją, a tymczasem, zachwytów jak nie było tak nie ma.

  System system operacyjny ma być szybki, łatwy w obsłudze i efektywny, a nie efektowny! I taki właśnie jest Leopard, natomiast Vista… no cóż, eksponowanie do granic możliwości systemu operacyjnego okazało się chyba niezbyt trafionym pomysłem.

  Przypisane tagi:
  · · · · ·
  Kategoria artykułu:
  Informatyka

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *