background img
banner

  Jak szybko pozbyć się kaca?

  4 lata temu przez
  jak zwalczyć kaca

  Kaca zna niemalże każdy dorosły człowiek. Wiadomo, iż jest to bardzo przykra przypadłość. Na szczęście istnieje wiele sprawdzonych metod, jak się go pozbyć. Producenci leków prześcigają się w coraz to lepszych, nowszych oraz korzystniejszych rozwiązaniach, ale niestety i one potrafią niejednego zawieść. Na szczęście kaca można leczyć również domowymi i naturalnymi sposobami. Poniżej postaram się pokazać jak zwalczyć kaca.

  Jak szybko pozbyć się kaca – co na kaca?

  Ból głowy oraz nudności spowodowane kacem należą do jednych z gorszych objawów, w związku z czym należy je jak najszybciej zwalczyć. Jedną z najczęściej stosowanych metod jest wypicie koktajlu z zielonymi warzywami. Powodują one zmniejszenie objawów, a to za sprawą zawartości w nich błonnika, jak i witamin. Podstawą jest również picie wody i nie wolno o tym zapominać.

  jak szybko pozbyć

  Jak zwalczyć kaca – nawadniać się w dużych ilościach

  Cp na kaca? Takie pytanie dzień po zakrapianym przyjęciu zadaje sobie bardzo dużo osób. Odpowiedzi jest wiele i na każdego będzie działało co innego. Sposobów na to jak szybko pozbyć się kaca jest naprawdę dużo i nie sposób wymienić wszystkich. Sprawdzoną metodą jest sport (bieganie, pływanie). Wypoci się dzięki temu toksyny i ruszy jelita oraz żołądek do pracy. Sok z cytryny z łyżką miodu wzmocni organizm i dostarczy mu witaminy C, która jest niezbędna do prawidłowego jego działania. Oczywistym jest także, że zamiast leczyć lepiej jest zapobiegać i o tym należy pamiętać. Lepiej również nie mieszać ze sobą trunków, gdyż wzmacnia to objawy kaca.

  Kategoria artykułu:
  Zdrowie i uroda

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *