background img
banner

  Intex liderem na rynku basenów ogrodowych w Polsce

  10 lat temu przez

  Okres wakacyjny to przede wszystkim rodzinny relaks na świeżym powietrzu. Nic tak dobrze nie wpływa na odpoczynek, jak wspólna zabawa w basenie. Najlepszą jakość basenu ogrodowego może zapewnić jedynie Intex, bezpośredni przedstawiciel amerykańskiej firmy Intex Recreation Corporate w Polsce.

  stronaIntex Recreation Corp, mieszcząca się w Long Beach w Californii, jest członkiem rodziny firm Intex, które to pomagają ludziom na całym świecie mile spędzić wolny czas w atmosferze rodzinnej zabawy. Intex Recreation Corp jest jednym z największych na świecie producentów basenów ogrodowych wykonanych z najlepszej jakości materiałów oraz specjalnych tworzyw sztucznych.

  Celem Intex Recreation Corp jest zapewnienie setkom tysiącom ludzi na całym świecie świetnej zabawy w najlepszej możliwej formie, łącząc przy tym jakość z najlepszą obsługą oraz niskimi cenami.

  Bezpośrednim przedstawicielem amerykańskiej firmy w Polsce jest Intex, który od 1996 roku oferuje najwyższej jakości baseny ogrodowe, pontony, materace, kajaki oraz wszelkiego rodzaju niezbędne akcesoria. Od wielu już lat Intex dostarcza do tysięcy osób w całej Polsce naziemne baseny ogrodowe wykonane ze specjalnego materiału PVC oraz polipropylenowych tworzyw wzmacniających produkowanych na licencji firmy.

  Najważniejsze właściwości basenów ogrodowych Intex, to:

  • niezwykła wytrzymałość – zbudowane są z trzech osobnych warstw niezwykle mocnego materiału oraz z dwóch wytrzymałych materiałów ścianek zewnętrznych,

  • bezpieczeństwo – baseny nie posiadają żadnych ostrych krawędzi,

  • solidność – baseny posiadają trwałe, metalowe rury stelaża, które są nierdzewne i proste do zmontowania, a wszystkie polipropylenowe wzmocnienia trzymają konstrukcje mocno w pozycji stojącej,

  • prostota – wszystkie baseny są szybkie do rozłożenia oraz zdemontowania,

  Wszystkie modele basenów ogrodowych oraz inny sprzęt oferowany przez Intex, można teraz w łatwy i szybki sposób zamówić poprzez sklep internetowy www.intex.pl. Serwis zawiera mnóstwo informacji o samej firmie, jak i o wszystkich dostępnych produktach. Każdy z nich został starannie opisany i zawiera dokładne dane na temat oprzyrządowania, a także precyzyjnie podane parametry techniczne.

  Intex.pl oferuje również bogatą gamę pontonów oraz kajaków w różnej specyfikacji i o różnym przeznaczeniu, które doskonale sprawdzą się zarówno podczas wędkowania, jak i w trakcie uprawiania sportów ekstremalnych. Produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów dają pewność, co do ich wytrzymałości oraz niezawodności.

  Na stronie Intex.pl można także znaleźć listę najczęściej zadawanych pytań, jakie klienci kierują do personelu firmy. Są to praktyczne i bardzo przydatne wskazówki odnośnie eksploatacji sprzętu, a także jego prawidłowego czyszczenia oraz konserwacji.

  Przygotowano we współpracy z: www.intex.pl

  Kategoria artykułu:
  Dom i ogród

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *