background img
banner

  Ile kosztuje wynajęcie samochodu?

  11 lat temu przez

  Wynajem samochodu w wypożyczalni może nie jest tak popularny w Polsce jak zagranicą, ale coraz częściej zaczynamy korzystać z tego typu usług. Na rynku również funkcjonuje wiele wypożyczalni, należy jednak pamiętać, że bogata oferta takiej firmy niesie ze sobą również bogate a raczej wysokie koszty i opłaty najmu.

  Model samochodu, termin i miejsce wypożyczenia, zwrot, dodatkowe opłaty związane z innymi rozwiązaniami, generują nie małe koszty wynajmu samochodu. W wielu wypożyczalniach prócz wszystkich opłat związanych z najmem, należy zapłacić również kaucję. Wynajmując samochód należy zwrócić także uwagę na wyposażenie samochodu w takie elementy jak system nawigacji GPS, fotelik czy podkład dla dziecka, łańcuchy zimowe, DVD, skibox, ponieważ zazwyczaj wszystkie te opcje są dodatkowo płatne.

  Jeżeli wiesz za co musisz zapłacić w wypożyczalni samochodów, to nie zapomnij o formalnościach, których musisz dopełnić za nim wyjedziesz wynajętym autem. Aby wypożyczyć samochód należy mieć ukończone 21 lat i posiadać prawo jazdy co najmniej od roku. Do podpisania umowy najmu potrzebny Ci będzie z pewnością dowód osobisty lub paszport. Dodatkowo niekiedy w wypożyczalni mogą żądać od Ciebie jakiejś formy zabezpieczenia kaucji, może to być karta kredytowa, przelew na rachunek bankowy lub tez gotówka.

  Kategoria artykułu:
  Motoryzacja

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *