background img
banner

  Fanka Popka traci wzrok i prosi o pomoc

  3 lata temu przez
  Fanka Popka traci wzrok i prosi o pomoc

  Już kilka lat temu było głośno o fanach rapera Popka, którzy tatuowali swoje gałki oczne, dokonywali skaryfikacji, czyli okaleczali swoją twarz na wzór swojego idola.

  Potrzebna zbiórka pieniędzy

                  Aleksandra Sadowska „Anoxi Cime”, czy jak nazywają ją internauci „fanka Popka” kilka lat temu wytatuowała sobie gałki oczne. Jak sama twierdzi, nie robiła tego na wzór słynnego rapera. Wiele osób doszukało się jednak jej zdjęć z muzykiem, stąd powstał jej internetowy pseudonim.

                  Obecnie Aleksandra traci wzrok, a jej sytuacja materialna jest coraz gorsza. 26-latka starała się o rentę, której ZUS jej nie przyznał. Sytuacja jest tragiczna ponieważ jej mąż choruje na stwardnienie rozsiane, a przez to nie może podjąć pracy zawodowej.

  Walka o zdrowie psychiczne

              Dziewczyna walczy nie tylko o swój wzrok. Musi zmierzyć się też z problemami psychicznymi, jak sama informuje, PTSD i depresja bardzo wpływają na jej życie, ciągle się leczy i chodzi na terapię. Jednak nie ustępuje w swoich dążeniach do lepszego życia. Niestety w zeszłym roku Ola straciła dziecko w 9 miesiącu ciąży. Ciężko to przeżyła, co pogorszyło jej zdrowie mentalne. „Ale idę do przodu” – pisze Ola.

  Sytuacja jest ciężka

                  Anoxi była zmuszona otworzyć zbiórkę pieniędzy, ponieważ razem z mężem pozostali bez żadnego źródła dochodu. Choć robią wszystko, aby to zmienić, jej mąż stara się o opiekę nad nią jako osobą z niepełnosprawnością, ale niestety na takie wsparcie finansowe czeka się minimum pół roku.

                  Aleksandra i jej mąż Kacper potrzebują pieniędzy nie tylko na jedzenie, czy mieszkanie. Walczą także z depresją Oli, potrzebne są więc leki i terapeuta.

  Kategoria artykułu:
  Życie

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *