background img
banner

  Czy to koniec rodziny Kardashian-Jenner?

  3 lata temu przez

  Kiedy we wrześniu 2020 roku Kris Jenner poinformowała o zakończeniu programu „Z kamerą u Kardashianów” fani byli w szoku. Program, który trwał nieprzerwanie od 2007 roku i ciągle zdobywał nową popularność zakończył się, a 28 marca został wyemitowany ostatni, 20 sezon reality show.

  14 lat na antenie

  Przez 14 lat mogliśmy obserwować wzloty i upadki rodziny, wesela i rozwody, płacz i śmiech. Z najmłodszymi siostrami, czyli Kylie i Kendall wręcz dorastaliśmy. Nic, więc dziwnego, że fanom ciężko jest się pogodzić z decyzją, jaką podjęła rodzina. Tym bardziej, że w 2020 roku powstało wiele plotek, których rozwiązania mamy nadzieję zobaczyć w ostatnim sezonie Show.

  Początek końca

  Nie wszyscy jednak będą tęsknić za programem. Nikt nie ukrywa, że główną przyczyną zakończenia go była Kourtney Kardashian, która postanowiła odejść z show. Jak sama mówiła środowisko to było niesamowicie toksyczne, a ona w końcu chce zająć się w spokoju swoją rodziną i karierą. Najstarsza z sióstr zawsze była znana z tego, że ciągle wspominała o swoich dzieciach i tym, że jest matką, nic, więc dziwnego, ze chciała skupić się na ich wychowaniu. Wiemy dobrze, że jest w stanie poświęcić dla nich wiele. Kiedy jej były partner Scott Disick, wraz ze swoją ówczesną partnerką Sofią Richie, pojechał na wakacje biorąc ze sobą dzieci, Kourtney pojechała z nimi. Jej siostry ostrzegały ją jednak, że to dla niej upokarzające i nie może zachowywać się w ten sposób.

  Ciężkie rozstanie Kim Kardashian z programem

  Najciężej zakończenie emisji programu przeżyła, Kim, od której właściwie to wszystko się zaczęło. To dzięki jej słynnej już sex taśmie, jej mama i menadżerka Kris Jenner zdecydowała się na stworzenie show. Już w pierwszym odcinku widzimy jej przygotowania do wywiadu, w którym o tej niesławnej taśmie opowiedziała. Był to strzał w dziesiątkę, który przyniósł całej rodzinie ogromne pieniądze i sławę.

                  Kim przyznała, że koniec programu to dla niej bardzo ciężkie doświadczenie, celebrytka wyznała, że płakała przez długi czas i nie mogła się uspokoić. Przynosi jednak nadzieję fanom reality show mówiąc, że to jedynie przerwa, której potrzebują po tych 14 latach.

  Warto zobaczyć nowy sezon „Z kamerą u Kardashianów”

                  Warto podkreślić, że ostatni sezon programu to coś, co warto zobaczyć, Kris Jenner zadbała o to, aby było o nim głośno. Wobec tego zobaczymy w nim wszystkich członków rodziny, nawet Roba, który od wielu lat szerokim łukiem omijał rozgłos i media. W ostatnim sezonie być może dowiemy się także czegoś więcej o rozwodzie Kanye Westa i Kim Kardashian, a także ciężkim związku Khloé i Tristana Thompsona.

  Kategoria artykułu:
  Czas wolny

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *