background img
banner

  Czeki BLIK – wyjątkowa forma nagradzania uczestników programów lojalnościowych

  3 lata temu przez
  czeki blik

  Uczestnicząc w różnych programach lojalnościowych, po zdobyciu określonej liczby punktów, mamy możliwość wyboru nagrody z katalogu. Ciekawa opcja, ale nie zawsze satysfakcjonująca. Pomimo dużej dostępności produktów, często nie znajdujemy odpowiednich dla siebie. I tu pojawia się atrakcyjne rozwiązanie jakim są czeki BLIK. Doskonały sposób nagradzania klientów, który daje szerokie spektrum możliwości, jeśli chodzi o ich wykorzystanie.  Sprawdźmy zatem czym są czeki BLIK i jakie korzyści generują?

  Czeki BLIK, kilka słów na ich temat

  Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, został stworzony innowacyjny sposób nagradzania uczestników programów lojalnościowych. Są nim czeki BLIK, które pozwalają na błyskawiczną gratyfikację każdego, kto bierze udział w różnych inicjatywach motywacyjnych.  Są to wirtualne czeki, które zostają uruchamiane poprzez wybranie takiej opcji w katalogu nagród. Otrzymujemy wówczas SMS z kodem weryfikacyjnym, a następnie kolejny drogą e-mailową w celu zachowania bezpieczeństwa transakcji. Mając już swój czek, możemy wypłacać daną kwotę z ponad 20 000 bankomatów w całej Polsce kiedy tylko chcemy. Można być ona przeznaczona na dowolny cel i co więcej, nie musimy posiadać konta w banku, ani aplikacji bankowej. Jest to bardzo wygodna forma nagradzania, która cieszy się dużą popularnością.

  Wykorzystanie czeków BLIK jako nagród – korzyści

  Czeki BLIK stanowią pozytywny aspekt dla uczestników programów lojalnościowych, którzy mogą w szybki i bezpieczny sposób wypłacać otrzymane środki. Wykorzystanie ich w dowolny sposób, podwyższy satysfakcję z otrzymanej nagrody.

  Natomiast korzyści jakie generują dla firmy, to wzmocnienie jej wizerunku poprzez zastosowanie innowacyjnej idei na rynku. To także niższe koszty obsługi programu, brak konieczności magazynowania nagród i ich dostawy, przejrzysty system rozliczania i raportowania wypłat oraz pełna kontrola budżetu takiego programu. Jest to też przede wszystkim zadowolenie klienta, który odgrywa kluczową rolę w całym przedsięwzięciu. Dlatego wykorzystanie czeków BLIK jako nagród będzie korzystnym krokiem dla każdej ze stron.

  Czeki BLIK jako innowacyjna i niezwykle funkcjonalna idea

  Czeki BLIK stały się nową i bardzo wygodną formą nagrody, wykorzystywaną w programach lojalnościowych i motywacyjnych. To także niezwykle funkcjonalny sposób na przekazanie środków pieniężnych drugiej osobie. Za pomocą e-maila czy sms-a przesyłamy numer czeku i hasło. Jest to o tyle wygodne rozwiązanie, że można korzystać z niego offline.

  Wygenerowane czeki BLIK mają swoją określoną ważność. Jeżeli nie zostaną wykorzystane w określonym czasie lub tylko częściowo to dana kwota wraca na konto zleceniodawcy. Jest to bardzo dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy druga osoba nie posiada konta bankowego. Czek BLIK może być zrealizowany zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych.

  Innowacja i funkcjonalność czeków BLIK zrewolucjonizowała system przekazu i wydatków środków pieniężnych oraz sposobu nagradzania. Forma ta przyjęła się w wielu aspektach życia codziennego.  Warto tu wspomnieć, że za tym ulepszonym rozwiązaniem w zakresie nagród stoi Motivation Direct, przy współpracy z Santander Bank oraz Polskim Standardem Płatności. Jest to lider na rynku polskim w kompleksowej obsłudze programów lojalnościowych i motywacyjnych.

  Kategoria artykułu:
  Biznes

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *