background img
banner

  Bluzy reklamowe i pozostałe ubrania dla pracowników – jak je wybrać?

  6 lat temu przez
  bluzy pod nadruk

  Wybór odpowiednich strojów dla pracowników to podstawowa czynność, jaką należy wykonać w ramach identyfikacji wizualnej firmy. Dzisiaj marketingowcy są zgodni, iż budowanie właściwego wizerunku firmy oraz wytwarzanie u klientów odpowiednich skojarzeń to klucz do sukcesu przedsiębiorstwa. Zatem wybierając koszule, koszulki, czy bluzy dla pracowników, należy dopilnować, aby były zgodne z planem marketingowym.

  Odzież związana z branżą i profilem firmy

  Identyfikacja wizualna to kwestia, którą należy się zająć zaraz po założeniu przedsiębiorstwa. W późniejszym czasie możliwa jest co prawda modyfikacja wcześniejszych założeń, jednak lepiej już na początku wybrać odpowiednie ubrania dla pracowników, które jednocześnie powinny być odzieżą promocyjną. Znając wytyczne marketingowców zajmujących się wizerunkiem przedsiębiorstwa, bez trudu dobierze się bluzy pod nadruk w odpowiednim kolorze. Jeżeli chodzi o wspomniany nadruk, powinno nim być oczywiście logo firmy.

  bluzy dla pracowników

  Praktyczna odzież promocyjna

  Warto pamiętać, że niezależnie czy to bluzy, czy inna odzież pracownicza, pełni ona również funkcje marketingowe. Dzięki ubraniom wykonanym w charakterystycznej dla firmy barwie oraz obecności na nich logo, przedsiębiorstwo staje się lepiej rozpoznawalne. Wystarczy, że pracownicy danej firmy – np. sklepu wielkopowierzchniowego – korzystają z odzieży promocyjnej w czasie pracy  z klientami. Ponadto, dobrze jest zezwolić pracownikom na korzystanie z bluz reklamowych również poza miejscem pracy. Jednakże, żeby miało to sens, odzież promocyjna musi być praktyczna. Przykładowo, bluzy polarowe reklamowe z pewnością przydadzą się w zimny jesienny dzień, jednak mało kto będzie chciał wykorzystywać poza zakładem pracy specjalistyczny kombinezon.

  Bluzy reklamowe wysokiej jakości

  Poza troską o odpowiednie kolory oraz widoczność logo na odzieży promocyjnej koniecznie trzeba również zadbać o jej wysoką jakość. Jest to istotne z co najmniej kilku względów. Po pierwsze, jeżeli odzież jest trwała i służy przez dłuższy czas, jej zakup to oszczędność. Ponadto, tylko wysokiej klasy bluzy czy koszule są w stanie skutecznie zareklamować firmę. Jeżeli bowiem klient widzi pracowników ubranych w nieestetyczne ciuchy z materiałów niskiej jakości, z pewnością nie zacznie pozytywnie kojarzyć marki. Dobrze zatem wybierać produkty od znanych producentów. Popularna wśród przedsiębiorców jest odzież reklamowa fruit of the loom. Producent ten liczy się na rynku już od wielu lat, słynąc z wysokiej jakości produktów.

  Kategoria artykułu:
  Biznes

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *