background img
banner

  Adpen godnym polecenia producentem długopisów

  6 lat temu przez
  producent długopisów reklamowych

  Długopis to artykuł piśmienniczy, który jest bardzo popularny. Wiele sklepów proponuje zwykłe modele, w których najistotniejszą sprawą jest wygoda podczas pisania. Istnieją również producenci, którzy przykładają wagę do użyteczności, jak również estetyki oferowanych długopisów. Wykorzystywane są w tym celu bardzo dobrej jakości materiały, jak również niekonwencjonalne pomysły.

  Adpen jest takim właśnie producentem długopisów reklamowych dbającym o każdy detal swoich produktów. W sklepie Adpen.pl można znaleźć wiele ciekawych modeli, różniących się od siebie formą, kolorem i designem. Wśród proponowanych długopisów reklamowych można znaleźć: długopisy plastikowe, metalowe, z grawerem, ekologiczne. Ten znany producent długopisów plastikowych oferuje również eleganckie ołówki w kolorze naturalnego drewna, jak również w czerni.

  Bogate wzornictwo długopisów adpen

  Wśród bogatej oferty tego polskiego producenta długopisów metalowych, znajdują się również modele plastikowe w przystępnej cenie. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, w ciekawych zestawieniach kolorystycznych. Bardzo ładnie wygląda intensywna zieleń czy głęboka czerwień połączona z różnymi odcieniami srebra. Niektóre długopisy są gładkie, inne ozdobione ciekawymi wzorami. Faktura korpusów jest zazwyczaj gładka, niektóre modele posiadają  nierówną powierzchnię np. prążki. Na korpus czy klipsy długopisów mogą być naniesione nadruki, zazwyczaj jest to logo firmy lub jakieś znaczące hasło. Większość modeli ma smukły, cienki kształt. Wśród asortymentu znajdą się także nieco grubsze długopisy o opływowej formie.

  Producent długopisów metalowych

  Producent długopisów metalowych

  Adpen jest producentem długopisów plastikowych jak również metalowych. Niektórzy wybierają właśnie ten drugi rodzaj, uważając iż jest solidniejszy. Wśród różnych ich wzorów znajdują się modele o smukłym kształcie, zazwyczaj gładki korpus w jednym kolorze połączony jest z metalowymi dodatkami. Niektóre z nich mają po kilka wgłębień w formie pierścieni, są to dodatkowe zdobienia. Warto także wspomnieć o długopisach mających metaliczne odcienie, np. w kolorze srebra lub delikatnego złota. Część z proponowanych projektów posiada powierzchnię z połyskiem, pozostałe wzory mają matowy korpus. Wiele z tych długopisów to klasyczne a zarazem eleganckie modele.

  Producent długopisów plastikowych

  Producent długopisów plastikowych

  Z ekologią za pan brat

  W fabryce długopisów Adpen wytwarza się również modele ekologiczne. W ich produkcji wykorzystuje się papier pochodzący z recyklingu. Na stronie adpen.pl można zobaczyć ich pełną gamę kolorystyczną. Posiadają nowoczesny i modny wygląd. Charakteryzuje się minimalizmem, czyli min. prostą formą bez zbędnych zdobień. Mają one smukły kształt korpusu, gładką powierzchnię oraz zatyczkę spłaszczoną na końcu. Modele ekologiczne są szczególnie modne, ponieważ promują ochronę środowiska i są wyprodukowane z naturalnych surowców. Klienci bardzo chętnie kupują te długopisy, wygodnie się nimi pisze i ładnie się prezentują. Łatwo nanieść na nie również nadruk, dlatego wiele firm wybiera je na długopisy firmowe.

  Kategoria artykułu:
  Czas wolny

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *