background img
banner

  Narty we Włoszech

  8 lat temu przez

  Zbliżające się ferie zimowe zmuszają miłośników wyjazdów narciarskich do wyboru odpowiedniego miejsca do rozrywki. Bardzo częstym krajem wybieranym przez narciarzy są Włochy – miejsce dla amatorów sportów zimowych oraz miłośników włoskiej kuchni.

  Wszystkich pasjonatów białego szaleństwa czeka we Włoszech wiele atrakcji. Spora ilość fantastycznie przygotowanych tras narciarskich i snowboardowych o zróżnicowanym stopniu trudności. Dzięki temu włoskie Alpy stają się rajem nie tylko dla doświadczonych narciarzy, ale również dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportami zimowymi.
  Znakomita pogoda i łagodny klimat sprawiają, że decydując się na wyjazd na narty do Włoch doświadczyć można niezapomniane wspomnienia. Najnowocześniejsze wyciągi, świetnie utrzymane i naśnieżane trasy wciąż kuszą atrakcyjnością oraz pięknem widoków.

  Jednym z wielu ciekawych miejsc jakie warto odwiedzić decydując się na wyjazd na narty do Włoch jest Livigno. Jest położona w Lombardii – regionie doskonałym zarówno na letni jak i zimowy wypoczynek. Ponad 100 szczytów powyżej 3 000 m n.p.m., wraz z 70 ośrodkami narciarskimi, sprawia, że Lombardia cieszy się niesamowitą popularnością wśród narciarzy z różnych zakątków świata.

  Kolejną lokalizacją wartą uwagi będzie również Val di Sole potocznie zwana Doliną Słońca. Fantastyczna pogoda jaka tutaj dopisuje w połączeniu z ciekawymi trasami narciarskimi przyciągają w sezonie masę miłośników sportów zimowych. Perfekcyjnie przygotowane trasy świetnie nadaje się także na spędzenie czasu w rodzinnym gronie, bowiem występuje tu spora część łagodnych zbocz nadających się dla początkujących narciarzy.

  Kategoria artykułu:
  Sport

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.