background img
banner

  Dom z klimatyzacją

  7 lat temu przez

  Klimatyzacja to urządzenie dzięki któremu schłodzimy pomieszczenie w upalne dni lub też w zależności od funkcji urządzenia w chłodniejsze dni ogrzejemy. Jego zalety nie tylko doceniamy w biurze ale i coraz częściej w domu. Decydując się na montaż klimatyzacji w domu musisz pamiętać o dostosowaniu parametrów do wielkości pomieszczenia, oczekiwań pozostałej reszty domowników.

  Już na samym początku za nim jeszcze zapłacimy za urządzenie należy dobrze zastanowić się nad wyborem i wziąć pod uwagę jego parametry.

  Na samym początku to co bardzo istotne i nie powinniśmy o tym zapominać to kubatura pomieszczenia. Bardzo ważne jest by klimatyzacja była odpowiednio dobrana do wielkości mieszkania lub domu. Przy okazji doboru klimatyzatora do powierzchni należy dodatkowo wziąć pod uwagę także ilość osób przebywających w pomieszczeniu oraz wszelkiego rodzaju sprzęt emitujący ciepło np. lodówka, komputery itp.

  Komfort w upalne dni nie daje nam tylko schłodzone powietrze ale również poziom hałasu klimatyzatora. Hałaśliwie pracujące urządzenie będzie przeszkadzać i męczyć słuch.

  Klasa energetyczna to równie ważny parametr jak pozostałe, nikt za nas przecież nie zapłaci rachunków, dlatego należy sprawdzić pobór prądu przez klimatyzację.

  Kategoria artykułu:
  Dom i ogród

  Comments to Dom z klimatyzacją

  • Zawsze chciałam mieć dom z klimatyzacją, dlatego jak tylko wprowadzimy się do niego to pomyślimy o montażu klimatyzacji. Chcemy zdecydować się na klimatyzatory wyposażone również w funkcję ogrzewania pomieszczeń, chcemy je kupić na http://www.klimatyzacja-wroclaw.pl/. Moim zdaniem to wyjątkowo przyjazna instalacja dla alergików (sama nim jestem), ponieważ filtry usuwają z powietrza wszelkie zanieczyszczenia, takie jak kurz, pyłki czy bakterie.

   Patrycja 15 kwietnia 2014 14:45 Odpowiedz
  • Moim zdaniem klimatyzacja w domu jest dobrym rozwiązaniem. Nie kosztuje, aż tak dużo w porównaniu do tego ile mamy z niej korzyści.

   Olga 31 października 2018 13:25 Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.