background img
banner

Warsztaty „Wpływ zmian w obszarze AML na funkcjonowanie krajowego rynku ubezpieczeń”

6 lat temu przez

V Financial Conferences serdecznie zaprasza Specjalistów z Zakładów Ubezpieczeń do udziału w praktycznych warsztatach „Wpływ zmian w obszarze AML na funkcjonowanie krajowego rynku ubezpieczeń”, które odbędą się w dniu 8 kwietnia 2014r. w Warszawie.

okladkaPrzedmiotem warsztatów będą prezentacje na temat obowiązków Zakładów Ubezpieczeń, metod ich realizacji oraz skutecznego przygotowania się do kontroli wykonywanych przez instytucje zewnętrzne.

Omówione zostaną kwestie problematyczne, z którymi specjaliści stykają się w codziennej pracy, m.in. współpraca GIIF z Instytucjami Obowiązanymi, współpraca Compliance z departamentem roszczeń i reklamacji, zarys możliwości we współpracy obszarów przeciwdziałania praniu pieniędzy a przeciwdziałaniu przestępczości ubezpieczeniowej, a także wnioski i wyzwania z realizacji wybranych obowiązków AML.

Na zakończenie warsztatów przewidziany jest panel dyskusyjny, podczas którego prelegenci wspólnie z uczestnikami będą mogli przedyskutować problematyczne kwestie pojawiające się w Zakładach Ubezpieczeń.

Szczegółowa agenda wydarzenia dostępna pod adresem:
http://vfconferences.pl/data/Aktualnosci/Pliki/153_broszura.pdf

Formularz zgłoszeniowy:
http://vfconferences.pl/data/Aktualnosci/Pliki/153_formularz.pdf

Zapraszamy do kontaktu:
Wioleta Domurad
Dyrektor ds konferencji
kom. 791 404 321
e-mail: biuro@vfconferences.pl

Kategoria artykułu:
Finanse

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.