background img
banner

Poznaj moc ekspanderów i zadbaj o mięśnie po treningu

7 miesięcy temu przez
power band 2

Ćwiczenia w domu mogą być bardziej efektywne nawet bez skomplikowanego sprzętu. Wystarczy kilka łatwych w użyciu akcesoriów takich jak gumy i taśmy, które po treningu możesz schować dosłownie wszędzie. Oto przykłady.

Power Band 2 BodyNetics do podciągania na drążku

power band 2

Jeśli masz zamontowany drążek do podciągania, ta guma będzie doskonałym uzupełnieniem jego podstawowego zastosowania. Power Band 2 BodyNetics do podciągania na drążku, jest jedną z najbardziej odpornych gum dostępnych na rynku. Jest doskonała zarówno do treningu motorycznego, jak i siłowego.

Ekspandery Power Tube zestaw BodyNetics – polubisz ćwiczenia z gumą

Jeśli potrzebujesz czegoś więcej, niż jedna taśma do ćwiczeń przy drążku, lub poręczy, zwróć uwagę na ekspandery Power Tube zestaw BodyNetics.
Ten praktyczny zestaw w wygodnym pokrowcu, zawiera pięć praktycznych gum o różnym oporze rozciągania, dzięki czemu możesz stopniowo intensyfikować trening. Możesz ich używać osobno, a kiedy będziesz potrzebować maksymalnego oporu – zepniesz je razem.
Gumy są w różnych kolorach, dzięki czemu łatwo ci będzie w danym momencie sięgnąć po tę, której akurat potrzebujesz.

Roller BodyNetics 45 cm. – rozluźnij mięśnie po treningu

Roller do automasażu BodyNetics jest idealnym urządzeniem do rozluźnienia mięśni przed i po treningu. Automasaż daje świetne efekty zwłaszcza po intensywnym treningu, poprawiając ukrwienie mięśni, a tym samym pomagając im się zregenerować. Ten prosty gadżet treningowy w znacznym stopniu wspiera zapobieganie zakwasom.

Kategoria artykułu:
Sport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.